niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 09 marzec 2020 13:51

Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy GoCranberry – teraz w szklanym opakowaniu

Go Cranberry-  Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy Go Cranberry-  Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy

 W ramach wiosennych postanowień pozbywamy się plastikowych opakowań. Nasz ulubiony peeling do twarzy z serii GoCranberry zapakowano teraz w szklany, zakręcany słoiczek i jest go o wiele więcej.

Wprawdzie jest bardzo wydajny, ale i tak się dość szybko zużywa, bo uczucie po zabiegu oczyszczania twarzy z jego pomocą jest naprawdę uzależniające. Skóra po peelingu staje się niezwykle gładka, miękka, jakby odnowiona. Bogaty w ekstrakt z owoców żurawiny i naturalne oleje preparat wyrównuje koloryt skóry i zmniejsza ilość niedoskonałości.

Peeling nie zawiera w sobie syntetycznych drobinek złuszczających ani składników pochodzenia zwierzęcego. W roli „ścierniwa” zastosowano w nim bogate w krzem drobinki złuszczające uzyskane z łodygi bambusa. Stymulują one naturalną odnowę włókien kolagenowych, pozostawiając skórę napiętą, doskonale nawodnioną i oczyszczoną. W peelingu nie znajdziemy też parabenów, konserwantów, SLES, CAPB, silikonów, PEG, alergenów, GMO. Uwielbiamy go za to, naprawdę:)

 Go Cranberry-  Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy

Go Cranberry-  Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy

Opakowanie: 100 ml (słoiczek)

Cena – ok. 59,90 zł

www.novakosmetyki.pl

Seria kosmetyków GoCranberry jest odpowiedzią na coraz większe wymagania osób stosujących kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Receptury tworzone są w oparciu o naturalne składniki z certyfikatem ekologicznym, które w każdym preparacie są bazą, a nie tylko dodatkiem do substancji wypełniających. Wszystkie produkty zaprojektowane są w taki sposób, aby minimalizować ryzyko wystąpienia alergii lub podrażnień.