poniedziałek, 07 kwiecień 2014 23:00

Dr Irena Eris - Mikropeeling enzymatyczny do twarzy

Dr Irena Eris - Mikropeeling enzymatyczny do twarzy Dr Irena Eris - Mikropeeling enzymatyczny do twarzy

Peeling enzymatyczny, choć znany już od kilku lat, jest bardzo rzadko wykorzystywany przez kobiety w domach. Dlaczego? Czym właściwie jest peeling enzymatyczny? Jaki jest najlepszy? Peeling enzymatyczny różni się nie tylko nazwą od zwykłego peelingu ziarnistego. Najważniejszą cechą jest działanie. Jest polecany szczególnie dla osób z wrażliwą, suchą lub naczynkową skórą.

Peeling enzymatyczny ma jedną główną zaletę: działa skutecznie ale delikatnie. Zamiast złuszczać martwy naskórek, zawarte w nim enzymy rozpuszczają martwe komórki naskórka. Niestety, często są zbyt słabe dla posiadaczek skóry tłustej, mieszanej czy innego typu skóry ze skłonnością do zaskórników. Jeszcze niedawno osobą z takimi typami skóry polecano zwykłe peelingi mechaniczne. Teraz jednak wszystko się zmieniło! Obecnie na rynku dostępne są peelingi do różnych rodzajów cery. Taki jest właśnie mikropeeling enzymatyczny do twarzy firmy Dr Irena Eris.

Mikropeeling enzymatyczny zawiera papainę, które stopniowo otwierają się i działają na całej powierzchni skóry. Enzymy z papai (papaina) skutecznie ale nie gwałtowanie usuwają martwy naskórek nie podrażniając skóry. Dzieje się tak, ponieważ wyżej wspomniane enzymy rozpuszczają się i działają na całej powierzchni skóry. Peeling dzięki swojej delikatności doskonale nada się dla cer wrażliwych i podanych na uszkodzenia. Mikropeeling enzymatyczny rozkłada struktury keratynowe martwych komórek naskórka do najprostszych związków. Gliceryna zawarta w mikropeelingu wygładza skórę, nawilża ją oraz poprawia elastyczność. Efekty działania są widoczne od razy po zastosowaniu. Skóra jest zdrowa, promienna oraz gładka. Cera jest rozjaśniona oraz wygładzona równomiernie na całej jej powierzchni. Przez regularne stosowanie poprawiony zostaje także koloryt naszej skóry. 

Peeling nakładamy równomiernie na wilgotną skórę twarzy i szyi. Pozostawimy mikropeeling enzymatyczny na około 15 minut. Później usuwamy go chusteczką. Polecane jest zastosować tonik od razu po ściągnięciu peelingu z twarzy. 

Mikropeeling enzymatyczny do twarzy firmy Dr Irena Eris możemy kupić w sklepie online na www.sklep.eris.pl. Pojemność tubki to 100ml, a cena wynosi 69zł. Peeling jest bardzo wydajny.

Dr Irena Eris peeling enzymatyczny

Dr Irena Eris - Mikropeeling enzymatyczny do twarzy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce