wtorek, 08 kwiecień 2014 12:16

Dr Irena Eris - Micelarne oczyszczanie- łagodny żel micelarny oczyszczania i demakijażu twarzy

Dr Irena Eris - Micelarne oczyszczanie- łagodny żel micelarny oczyszczania i demakijażu twarzy Dr Irena Eris - Micelarne oczyszczanie- łagodny żel micelarny oczyszczania i demakijażu twarzy

Nasza skóra każdego dnia narażana jest na styczność z różnego rodzaju zanieczyszczeniami. Efektem szybkiego życia w dużym i, nie ma co się oszukiwać, nieczystym mieście są przedwczesne zmarszczki, sucha skóra oraz zatkane pory. Z pomocą przychodzi micelarny żel oczyszczający do każdego rodzaju skóry firmy Dr Irena Eris. 

 

Żel Micelarne Oczyszczenie to mieszanka substancji oparta na strukturze micelarnej, która zapewnia jednocześnie delikatne i skuteczne oczyszczenie skóry twarzy. Żel jest doskonały do demakijażu oczu. Nie podrażnia ich, a usuwa makijaż bez najmniejszych problemów. Cząsteczki miceli przy kontakcie ze skórą wiążą zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Usuwają je ze skóry całkowicie. Skóra w efekcie jest dogłębnie oczyszczona, pory zamknięte, a naskórek doskonale wypielęgnowany.

Ważną zaletą jest naturalne PH, które zachowuje skóra przy zetknięciu z micelarnym oczyszczeniem- żelem. Kompozycja składników aktywnych otrzymywanych z liści mięty, które są bogate we flawonoidy, zwiększa produkcję beta-endorfin. Jak wiemy, endorfiny to hormony szczęścia, tak więc używanie regularnie Micelarnego oczyszczenia napełnia nas pozytywną energią. Żel zapewnia także bezpieczeństwo używania oraz delikatność. Otrzymujemy to dzięki D-pantenolowi i alantoinie. To właśnie te składniki łagodzą podrażnienia, przynoszą ukojenie oraz komfort zmęczonej skórze. 

W efekcie skóra jest oczyszczona, wygładzona oraz zmiękczona. Jest to widoczne już po pierwszym użyciu kosmetyku. Jędrność oraz elastyczność zachowana jest na najwyższym poziomie, a nawilżenie i komfort jest nieporównywalny ze stosowaniem zwykłych żeli do mycia twarzy. 

Żel należy stosować rano i wieczorem. Na dłonie wyciskamy ilość odpowiadającą małej kulce grochu. Nakładamy żel na wilgotną skórę i wykonujemy łagodny jej masaż. Atutem żelu jest możliwość jego zastosowania bez użycia wody. Jest to szczególnie ceniona cecha żeli na wakacjach lub innym wyjeździe. Polecamy stosować codziennie rano oraz wieczorem.

Dr Irena Eris żel micelarne oczyszczenie

 Dr Irena Eris - Micelarne oczyszczanie- łagodny żel micelarny oczyszczania i demakijażu twarzy 

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce