Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 08 kwiecień 2014 12:31

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Codziennie oczyszczamy naszą twarz. Po całym dniu cera jest zmęczona, poszarzała i zanieczyszczona. Co zrobić by twarz była promienna, świeża oraz wyglądała i , co najważniejsze, była zdrowa nawet po całym męczącym dniu? Mleczko do twarzy Biooczyszczanie jest przeznaczone do każdego typu cery.

Mleczka możemy używać bez względu na wiek, co jest bardzo wygodne. Zaleca się stosowanie preparatu na noc oraz na dzień. Mleczko delikatnie oraz skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale przygotowuje cerę na przyswojenie kremu. Kompleks Glucam, zawarty w mleczku biooczyszczającym, poprawia nawilżenie dzięki świetnemu wiązaniu wody oraz trwałym jej utrzymaniu w głębi skóry. Alantoina stymuluje wzrost i odnowę komórek. Regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia, co jest niezwykle ważne w życiu w bardzo zanieczyszczonym środowisku. Kompleks Sensiline bardzo silnie nawilża naskórek oraz nie dopuszcza możliwości jego przesuszenia.

Zmiękczenie i odpowiednie natłuszczenie naskórka zapewnia nam Olej Migdałowy, który jest jednym z głównych składników Mleczka Biooczyszczającego. Efektami codziennego stosowania mleczka są głównie zmiękczenie oraz oczyszczenie skóry. Pory są całkowicie odblokowane, co pozwala skórze oddychać oraz oczyścić się samoczynnie z nadmiaru sebum oraz tkwiących w jej środku zanieczyszczeń.

Nawilżenie oraz regeneracja, które zapewnia nam mleczko jest nieporównywalne z żadnym innym. Ujędrnienie skóry oraz poprawę jej elastyczności można zauważyć już po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Produkt należy stosować rano i wieczorem. Niewielką ilość mleczka należy rozgrzać na dłoni, a następnie wmasować w całą twarz kolistymi ruchami. Nadmiar mleczka usuwamy wacikiem. Po użyciu zaleca się zastosowanie toniku.

Biooczyszczenie mleczko dostępne jest na stronie www.sklep.eris.pl w cenie 50zł. Pojemność słoiczka to 200ml. Produkt jest bardzo wydajny w stosowaniu.

Dr Irena Eris biooczyszczanie demakijaz twarzy i oczu

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

 

Czytany 1013 razy

Artykuły powiązane

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Hydrolat – co to jest i czy warto stosować? Hydrolat – co to jest i czy warto stosować?

  Ostatnio coraz częściej mówi się o kompleksowej, koreańskiej pielęgnacji, która zakłada nie tylko odpowiednią dbałość o styl życia i zmianę nawyków żywieniowych, ale również stosowanie różnego rodzaju produktów do oczyszczania i pielęgnacji.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce