wtorek, 08 kwiecień 2014 12:31

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Codziennie oczyszczamy naszą twarz. Po całym dniu cera jest zmęczona, poszarzała i zanieczyszczona. Co zrobić by twarz była promienna, świeża oraz wyglądała i , co najważniejsze, była zdrowa nawet po całym męczącym dniu? Mleczko do twarzy Biooczyszczanie jest przeznaczone do każdego typu cery.

Mleczka możemy używać bez względu na wiek, co jest bardzo wygodne. Zaleca się stosowanie preparatu na noc oraz na dzień. Mleczko delikatnie oraz skutecznie oczyszcza skórę. Doskonale przygotowuje cerę na przyswojenie kremu. Kompleks Glucam, zawarty w mleczku biooczyszczającym, poprawia nawilżenie dzięki świetnemu wiązaniu wody oraz trwałym jej utrzymaniu w głębi skóry. Alantoina stymuluje wzrost i odnowę komórek. Regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia, co jest niezwykle ważne w życiu w bardzo zanieczyszczonym środowisku. Kompleks Sensiline bardzo silnie nawilża naskórek oraz nie dopuszcza możliwości jego przesuszenia.

Zmiękczenie i odpowiednie natłuszczenie naskórka zapewnia nam Olej Migdałowy, który jest jednym z głównych składników Mleczka Biooczyszczającego. Efektami codziennego stosowania mleczka są głównie zmiękczenie oraz oczyszczenie skóry. Pory są całkowicie odblokowane, co pozwala skórze oddychać oraz oczyścić się samoczynnie z nadmiaru sebum oraz tkwiących w jej środku zanieczyszczeń.

Nawilżenie oraz regeneracja, które zapewnia nam mleczko jest nieporównywalne z żadnym innym. Ujędrnienie skóry oraz poprawę jej elastyczności można zauważyć już po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Produkt należy stosować rano i wieczorem. Niewielką ilość mleczka należy rozgrzać na dłoni, a następnie wmasować w całą twarz kolistymi ruchami. Nadmiar mleczka usuwamy wacikiem. Po użyciu zaleca się zastosowanie toniku.

Biooczyszczenie mleczko dostępne jest na stronie www.sklep.eris.pl w cenie 50zł. Pojemność słoiczka to 200ml. Produkt jest bardzo wydajny w stosowaniu.

Dr Irena Eris biooczyszczanie demakijaz twarzy i oczu

Dr Irena Eris - Biooczyszczanie mleczko do demakijażu twarzy i oczu

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce