wtorek, 08 kwiecień 2014 12:48

Dr Irena Eris - Aqua Formula- krem myjący do twarzy i oczu

Dr Irena Eris - Aqua Formula- krem myjący do twarzy i oczu Dr Irena Eris - Aqua Formula- krem myjący do twarzy i oczu

Kiedy przychodzimy do domu zmęczone po pracy nasza cera woła o pomstę do nieba. W zależności od jej rodzaju, albo się świecimy, albo nasza skóra jest przesuszona, a często zanieczyszczenia zbierające się na twarzy przez cały dzień widzimy właśnie wieczorem jak na dłoni. Chcemy położyć się spać z uczucie i świadomością, że nasza skóra jest czysta, zadbana i obudziamy się z piękną buzią bez żadnych przykrych niespodzianek.

To i wiele więcej zapewnia nam Aqua Formula czyli krem myjący do twarzy i oczu, który oferuje nam firma Dr Irena Eris. 

Krem myjący to jeden z produktów serii Prosystem Home Care. Kosmetyk możemy stosować bez względu na wiek oraz rodzaj cery. Preparat skutecznie oczyszcza skórę twarzy oraz okolice oczu z makijażu nawet tego wodoodpornego. Makijaż, a często jego resztki, poddają mu się bardzo łatwo. Krem nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki wyjątkowemu połączeniu hialuronianu sodu oraz roślinnego kompleksu myjącego nawilżenie skóry jest o wiele lepsze, a elastyczność nieporównywalna z wcześniejszym stanem skory naszej delikatnej i wrażliwej twarzy. Formuła kremu myjącego doskonale natłuszcza naskórek oraz czyni skórę gładką, delikatną i miękką. 

Efektem regularnego stosowania kremu myjącego do twarzy i oczy firmy Dr Irena Eris jest oczyszczona oraz świetnie nawilżona skóra. Krem myjący należy stosować codziennie rano oraz wieczorem. Wilgotnymi dłońmi należy rozprowadzić niewielką jego ilość w okolicach oczu, na twarzy oraz szyi. Masować około 2 minuy po czym spłukać. 

Krem myjący do twarzy i oczu jest dostępny na stronie www.sklep.eris.pl. Dostępny jest w tubie 200ml. 

Dr Irena Eris - Aqua Formula- krem myjący do twarzy i oczu

 Dr Irena Eris - Aqua Formula- krem myjący do twarzy i oczu

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce