Polecane artykuły

 • 1
piątek, 07 czerwiec 2019 20:28

Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 

Wiele czasu zajmuje między innymi opanowanie umawiania klientów, tak, aby każdemu można było poświęcić odpowiednio dużo czasu, ale jednocześnie nikt nie czekał za długo na swoją kolej. Jak można usprawnić tego rodzaju działania w salonie kosmetycznym?

Tradycja kontra nowoczesność

W wielu salonach kosmetycznych dalej stosowane są tradycyjne rozwiązania, jeśli chodzi o zapisywanie klientów na wizyty. Po telefonie czy w czasie bezpośredniej rozmowy klient zapisywany jest na konkretną godzinę wybranego przez siebie dnia. Taka adnotacja umieszczana jest w zeszycie lub terminarzu i na tym zazwyczaj się kończy proces umawiania klienta. Jednak coraz więcej właścicieli salonów kosmetycznych dostrzega możliwości, jakie dają nowe technologie i decyduje się na oprogramowanie do salonów kosmetycznych. Czym ono jest? W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to taki elektroniczny terminarz. Jednak takie rozwiązanie ma o wiele więcej funkcji i jest bardziej praktyczne niż tradycyjny zapis w kalendarzu.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne rozwiązania?

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Jak to zostało wyżej wspomniane, oprogramowanie dla kosmetyczek to coś więcej niż wirtualny terminarz. To rozwiązanie znacznie usprawnia funkcjonowanie salonu kosmetycznego. Zapisywanie klientów jest o wiele szybsze, a klient też może sam wybrać termin wizyty online. Dodatkowo przed planowanym terminem dostaje powiadomienie sms. W celu sprawdzenia funkcjonalności takiego oprogramowania można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który pozwala na zapoznanie się z możliwościami, jakie daje. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na sprawdzenie historii usług, co pozwala na lepsze dobranie oferty do danego klienta, co również wpływa na pozytywny odbiór całego salonu i proponowanych przez niego usług.

Czytany 338 razy

Artykuły powiązane

 • Czas na prezenty Czas na prezenty

  Zbliża się czas na prezenty. Mikołajki, Boże Narodzenie to okazja do obdarowania ukochanych osób miłym podarunkiem. Jakim? Może wybierzecie coś z naszych podpowiedzi.

 • Pachnące prezenty na święta dla Twoich najbliższych Pachnące prezenty na święta dla Twoich najbliższych

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który możemy spędzić z najbliższymi. Wspólne ubieranie choinki, uroczysta kolacja i wzajemne obdarowywanie się prezentami to nieodłączne elementy wieczoru Wigilijnego. Zastanawiasz się,  co w tym roku podarować pod choinkę ojcu, siostrze czy kuzynowi? Mamy dla Ciebie 4 wyjątkowe, pięknie pachnące propozycje prezentów na święta, które niemal na pewno wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

 • Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie

  Przedłużanie paznokci przy użyciu odpowiednich materiałów umożliwia uzyskanie bardzo ciekawego efektu, jeżeli chodzi o wygląd płytki. Manicure i pedicure, które oferują studia paznokci, to obecnie wiele rodzajów stylizacji paznokci. Z pewnością najpopularniejszy jest manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy. Czym różnią się te metody stylizacji paznokci w Krakowie? Jakie mają wady i zalety?

 • Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd

  Zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na pięknym wyglądzie twarzy i ciała. Pomagają w likwidacji zmarszczek, modelowaniu i odświeżeniu twarzy, a także pozbyciu się niedoskonałości skóry. Na Podkarpaciu wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie oferuje między innymi Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańska.

 • Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu

  Gdzie spędzić weekend po ciężkim tygodniu w pracy, aby odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące? Często zaszycie się we własnym mieszkaniu nie pozwala nam na pełne zrelaksowanie się, bo wciąż myślimy o nadchodzącym poniedziałku, remoncie, który przydałoby się zrobić, stercie prania czy generalnym porządku w szafach.