Polecane artykuły

 • 1
piątek, 07 czerwiec 2019 20:28

Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 

Wiele czasu zajmuje między innymi opanowanie umawiania klientów, tak, aby każdemu można było poświęcić odpowiednio dużo czasu, ale jednocześnie nikt nie czekał za długo na swoją kolej. Jak można usprawnić tego rodzaju działania w salonie kosmetycznym?

Tradycja kontra nowoczesność

W wielu salonach kosmetycznych dalej stosowane są tradycyjne rozwiązania, jeśli chodzi o zapisywanie klientów na wizyty. Po telefonie czy w czasie bezpośredniej rozmowy klient zapisywany jest na konkretną godzinę wybranego przez siebie dnia. Taka adnotacja umieszczana jest w zeszycie lub terminarzu i na tym zazwyczaj się kończy proces umawiania klienta. Jednak coraz więcej właścicieli salonów kosmetycznych dostrzega możliwości, jakie dają nowe technologie i decyduje się na oprogramowanie do salonów kosmetycznych. Czym ono jest? W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to taki elektroniczny terminarz. Jednak takie rozwiązanie ma o wiele więcej funkcji i jest bardziej praktyczne niż tradycyjny zapis w kalendarzu.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne rozwiązania?

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Jak to zostało wyżej wspomniane, oprogramowanie dla kosmetyczek to coś więcej niż wirtualny terminarz. To rozwiązanie znacznie usprawnia funkcjonowanie salonu kosmetycznego. Zapisywanie klientów jest o wiele szybsze, a klient też może sam wybrać termin wizyty online. Dodatkowo przed planowanym terminem dostaje powiadomienie sms. W celu sprawdzenia funkcjonalności takiego oprogramowania można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który pozwala na zapoznanie się z możliwościami, jakie daje. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na sprawdzenie historii usług, co pozwala na lepsze dobranie oferty do danego klienta, co również wpływa na pozytywny odbiór całego salonu i proponowanych przez niego usług.

Czytany 366 razy

Artykuły powiązane

 • Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech

  Poczciwe kremy i tradycyjne masaże? Nie tylko! Choć w drogeriach nadal można znaleźć mniej więcej takie same środki na cellulit i blizny, jak kilkanaście lat temu, to w gabinetach medycyny estetycznej wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Przeczytaj o laserze frakcyjnym CO2 i innych!

 • Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu

  Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, jak zrzucić swoje zbędne kilogramy? Chcesz zawalczyć o własną sylwetkę jednak nie masz pojęcia, w jaki sposób tego dokonać? Jeśli tak to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości informacji niezbędnych do zrealizowania zamierzonych efektów.

 • Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg?

   Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jego efekty w porównaniu z użyciem tradycyjnej maskary czy domowym przyklejaniem kępek nie mają sobie równych.

 • Gotowa na sylwestra Gotowa na sylwestra

  Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz się jak prawdziwa królowa balu. Nawet, jeśli zaczniesz się szykować za pięć dwunasta.

 • Wszystko, co warto wiedzieć o szczoteczkach sonicznych do twarzy Wszystko, co warto wiedzieć o szczoteczkach sonicznych do twarzy

  Szczoteczki soniczne to w ostatnich latach jedno z największych odkryć w kosmetycznym świecie. Rozwój nowych technologii zaowocował ogromną wręcz rewolucją w kwestiach związanych z pielęgnacją i oczyszczaniem skóry naszej twarzy. Największym uznaniem cieszą się soniczne gadżety szwedzkiej marki Foreo.