Polecane artykuły

 • 1

piątek, 07 czerwiec 2019 18:28

Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 

Wiele czasu zajmuje między innymi opanowanie umawiania klientów, tak, aby każdemu można było poświęcić odpowiednio dużo czasu, ale jednocześnie nikt nie czekał za długo na swoją kolej. Jak można usprawnić tego rodzaju działania w salonie kosmetycznym?

Tradycja kontra nowoczesność

W wielu salonach kosmetycznych dalej stosowane są tradycyjne rozwiązania, jeśli chodzi o zapisywanie klientów na wizyty. Po telefonie czy w czasie bezpośredniej rozmowy klient zapisywany jest na konkretną godzinę wybranego przez siebie dnia. Taka adnotacja umieszczana jest w zeszycie lub terminarzu i na tym zazwyczaj się kończy proces umawiania klienta. Jednak coraz więcej właścicieli salonów kosmetycznych dostrzega możliwości, jakie dają nowe technologie i decyduje się na oprogramowanie do salonów kosmetycznych. Czym ono jest? W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to taki elektroniczny terminarz. Jednak takie rozwiązanie ma o wiele więcej funkcji i jest bardziej praktyczne niż tradycyjny zapis w kalendarzu.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne rozwiązania?

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Oprogramowanie do salonów kosmetycznych

Jak to zostało wyżej wspomniane, oprogramowanie dla kosmetyczek to coś więcej niż wirtualny terminarz. To rozwiązanie znacznie usprawnia funkcjonowanie salonu kosmetycznego. Zapisywanie klientów jest o wiele szybsze, a klient też może sam wybrać termin wizyty online. Dodatkowo przed planowanym terminem dostaje powiadomienie sms. W celu sprawdzenia funkcjonalności takiego oprogramowania można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który pozwala na zapoznanie się z możliwościami, jakie daje. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na sprawdzenie historii usług, co pozwala na lepsze dobranie oferty do danego klienta, co również wpływa na pozytywny odbiór całego salonu i proponowanych przez niego usług.

Czytany 219 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.

 • Depilacja w domu - wybierz najlepszą dla siebie metodę Depilacja w domu - wybierz najlepszą dla siebie metodę

  Depilacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów jakim poddajemy się na co dzień. Wbrew pozorom to nie tylko domena kobiet - współcześnie coraz więcej panów ją docenia i korzysta z jej dobrodziejstw. Nic dziwnego - usuwanie owłosienia z ciała ma wymiar nie tylko estetyczny, ale także stricte higieniczny. Jak wybrać najlepszą domową metodę depilacji?