poniedziałek, 03 czerwiec 2019 12:16

Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

Epilacja laserowa Epilacja laserowa

Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Prosta metoda na trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia

Choć istnieje wiele metod depilacji, to właśnie epilacja laserowa zyskała miano tej niezawodnej. Dlaczego? Chodzi o jej ogólną specyfikę, depilacja przy użyciu lasera jest niebywale komfortowa i niemalże bezbolesna - w trakcie epilacji odczuwane jest jedynie ciepło oraz delikatne ukłucia. Jednak za największą zaletę epilacji uważa się długotrwały efekt gładkiej skóry utrzymujący się do kilku miesięcy. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 8 do 10 zabiegów.

Jaki laser najlepszy?

Polski rynek obfituje w innowacyjne urządzenia do laserowej depilacji przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego jak i w warunkach domowych. Cieszącym się coraz większą popularnością ze względu na swoje zastosowanie jest laser The Epi Lab. Pomimo wysokiej skuteczności został on dostosowany do skór cechujących się wysoką wrażliwością.
Więcej ciekawych informacji na temat tego funkcjonalnego urządzenia dostępnych jest na stronie internetowej https://epilabpolska.pl/. Nowoczesna technologia w połączeniu z bezpieczeństwem użytkowania to gwarancja bezbolesnej i skutecznej depilacji, której efekty można podziwiać przez kilka długich miesięcy.

Zabieg dla każdego?

Niestety, pomimo wielu zalet nie każda z Pań powinna udać się na zabieg epilacji. Przed udaniem się do gabinetu warto wiedzieć jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia, zwiększy to nie tylko komfort wykonywanego zabiegu w trakcie ale przede wszystkim w znacznym stopniu przekłada się na bezpieczeństwo potencjalnej klientki. 
Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu epilacji jest oczywiście ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, padaczka (epilepsja), aktywne stany zapalne skóry, terapia hormonami, ogólne osłabienie organizmu wywołane infekcją.