Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:16

Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

Epilacja laserowa Epilacja laserowa

Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Prosta metoda na trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia

Choć istnieje wiele metod depilacji, to właśnie epilacja laserowa zyskała miano tej niezawodnej. Dlaczego? Chodzi o jej ogólną specyfikę, depilacja przy użyciu lasera jest niebywale komfortowa i niemalże bezbolesna - w trakcie epilacji odczuwane jest jedynie ciepło oraz delikatne ukłucia. Jednak za największą zaletę epilacji uważa się długotrwały efekt gładkiej skóry utrzymujący się do kilku miesięcy. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie od 8 do 10 zabiegów.

Jaki laser najlepszy?

Polski rynek obfituje w innowacyjne urządzenia do laserowej depilacji przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego jak i w warunkach domowych. Cieszącym się coraz większą popularnością ze względu na swoje zastosowanie jest laser The Epi Lab. Pomimo wysokiej skuteczności został on dostosowany do skór cechujących się wysoką wrażliwością.
Więcej ciekawych informacji na temat tego funkcjonalnego urządzenia dostępnych jest na stronie internetowej https://epilabpolska.pl/. Nowoczesna technologia w połączeniu z bezpieczeństwem użytkowania to gwarancja bezbolesnej i skutecznej depilacji, której efekty można podziwiać przez kilka długich miesięcy.

Zabieg dla każdego?

Niestety, pomimo wielu zalet nie każda z Pań powinna udać się na zabieg epilacji. Przed udaniem się do gabinetu warto wiedzieć jakie są przeciwwskazania do jego przeprowadzenia, zwiększy to nie tylko komfort wykonywanego zabiegu w trakcie ale przede wszystkim w znacznym stopniu przekłada się na bezpieczeństwo potencjalnej klientki. 
Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu epilacji jest oczywiście ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, padaczka (epilepsja), aktywne stany zapalne skóry, terapia hormonami, ogólne osłabienie organizmu wywołane infekcją.

Czytany 193 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.

 • Depilacja w domu - wybierz najlepszą dla siebie metodę Depilacja w domu - wybierz najlepszą dla siebie metodę

  Depilacja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów jakim poddajemy się na co dzień. Wbrew pozorom to nie tylko domena kobiet - współcześnie coraz więcej panów ją docenia i korzysta z jej dobrodziejstw. Nic dziwnego - usuwanie owłosienia z ciała ma wymiar nie tylko estetyczny, ale także stricte higieniczny. Jak wybrać najlepszą domową metodę depilacji?