Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 13 czerwiec 2019 14:54

Moc cząsteczki monojonowej

Konferencja prasowa Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR Konferencja prasowa Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR

Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 

Zaopatrzenie każdej komórki w pierwiastki niezbędne dla życia i zdrowia, występujące w naturze, jest podstawą dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najkrótszą drogą do osiągnięcia tego celu, jest rozdrobnienie pierwiastków do wielkości pozwalającej na ich przenikanie przez błony komórkowe. Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów, są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.

Opatentowana przez nas technologia zapewnia tym niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w dermokosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie. Wykorzystujemy efekty własnych badań i wynalazki oraz innowacyjne w skali światowej rozwiązania, umiejętnie współgrając w harmonii z naturą, działamy w służbie poprawy stanu zdrowia – mówił Remigiusz Szczepaniak, prezes Invex Remedies.

Szczególnie wiele uwagi prezes Szczepaniak poświęcił znaczeniu suplementacji codziennej diety w pierwiastki niezbędne do zdrowego, sprawnego psychicznie i fizycznie życia, głównie krzemu.

Krzem jest pierwiastkiem stanowiącym absolutną podstawę suplementacji organizmu – szczególnie ze względu na jego udział w tkance łącznej. Jego rola w organizmie jest ciągle niedoceniana pomimo wiarygodnych wyników badan klinicznych. Bez krzemu nie ma życia, bez krzemu nie przyswają się 74 pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każda terapia polegająca na odbudowie zasobów organizmu i wykorzystaniu możliwości własnego układu immunologicznego oraz funkcji regeneracyjnych powinna rozpocząć się od uzupełnienia niedoboru krzemu – podkreślił m.in. Remigiusz Szczepaniak.

Kosmetyki i suplementy diety produkowane są z naturalnych minerałów i wzajemnie s ię uzupełniają. Klaudyna Wolak, specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, odkryła przed dziennikarzami nieznane właściwości złota, srebra monojonowego, krzemu, boru, miedzi, cynku, magnezu, chromu i manganu w skutecznej regeneracji i pielęgnacji skóry. W ofercie Invex Remedies znajduje się kilkadziesiąt komplementarnych produktów kosmetycznych i suplementów diety oraz biochelatów.

 

Kosmetolog Magdalena Jędrzejczak, przeprowadziła na grupie dziennikarek badanie parametrów skóry, czyli jej nawilżenie, złuszczenie i wielkość zmarszczek adekwatnych do wieku. Po analizie tych danych zostały dobrane odpowiednie kosmetyki marki Invex Remedies do pielęgnacji gabinetowej i domowej.

Tradycyjnie wielość dań na ciepło, sałatek, przystawek zadowoliła wegetarian i wegan. A wszystkie potrawy były przygotowane według pomysłu, smaku i pod czujnym okiem Moniki Iskandar, dyrektor zarządzającej IMR advertising by PR.

W konferencji prasowej udział wzięli goście, przedstawiciele firmy Invex Remedies: Remigiusz Szczepaniak − prezes, Anna Parkita − dyrektora finansowa, Klaudyna Wolak – specjalistka ds. sprzedaży i marketingu, Maciej Ponikowski - doradca klienta oraz Magdalena Jędrzejczak - kosmetolog.

Spotkanie sprawnie i dowcipnie moderował aktor, Patryk Bartoszewski.

 Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Konferencja Invex Remedies

Czytany 259 razy

Artykuły powiązane

 • Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd

  Zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na pięknym wyglądzie twarzy i ciała. Pomagają w likwidacji zmarszczek, modelowaniu i odświeżeniu twarzy, a także pozbyciu się niedoskonałości skóry. Na Podkarpaciu wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie oferuje między innymi Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańska.

 • Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu

  Gdzie spędzić weekend po ciężkim tygodniu w pracy, aby odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące? Często zaszycie się we własnym mieszkaniu nie pozwala nam na pełne zrelaksowanie się, bo wciąż myślimy o nadchodzącym poniedziałku, remoncie, który przydałoby się zrobić, stercie prania czy generalnym porządku w szafach.

 • Innowacyjna kąpiel Innowacyjna kąpiel

  Nie tylko osoby spędzające aktywnie wolny czas powinny zainteresować się Odkwaszająco-regenerującą solą do kąpieli z miedzią SiSALT+Cu polskiej innowacyjno-wdrożeniowej marki Invex Remedies.

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.