poniedziałek, 17 luty 2020 13:22

Jak wybrać studio paznokci w Krakowie?

Salon paznokci w Krakowie Salon paznokci w Krakowie

Kraków to prężnie rozwijająca się stolica województwa małopolskiego, która pełni funkcję centrum kulturalnego, akademickiego, turystycznego i gospodarczego. Przyciąga nie tylko młodych ludzi, ale i biznes. Nic więc dziwnego, że jak grzyby po deszczu wyrastają tu coraz to nowe firmy usługowe, w tym studia paznokci.

Mnogość podmiotów może jednak przytłoczyć. Jak więc wybrać profesjonalne studio paznokci w Krakowie? Komu powierzyć opiekę nad swoimi dłońmi?

Profesjonalny salon manicure – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Nieatrakcyjny wygląd paznokci, ich zwiększona łamliwość i kruchość, zaburzenia wzrostu, a w skrajnych przypadkach nawet grzybica – tym może skończyć się wizyta u manicurzystki. Brzmi groźnie, prawda? Niewłaściwie wykonanego manicure da się jednak uniknąć. Jak? Wybierając profesjonalne studio paznokci w Krakowie. Decyzji nie ułatwia jednak mnogość podmiotów świadczących tego typu usługi. Oto wskazówki, które pomogą wytypować profesjonalny salon manicure.

Sprawdź opinie o salonie

Poszukiwania dobrej manicurzystki warto rozpocząć od znajomych i rodziny. Jeśli ktoś z bliskich ma zaufany salon, z pewnością poleci go w rozmowie. Gdy opcja ta nie jest dostępna, pozostaje Internet. W sieci nie brakuje serwisów, za których pośrednictwem można sprawdzić, co na temat danego studia paznokci w Krakowie sądzą klienci oraz czy są zadowoleni z jego usług czy też nie. Służą temu m. in. opinie i oceny odwiedzanych miejsc w Mapach Google. Pozwalają one szybko rozeznać się w sytuacji, podobnie jak rekomendacje na Facebooku.

Zweryfikuj kwalifikacje i doświadczenie zespołu

Pozytywne opinie to jednak nie wszystko. Przed zapisaniem się na wizytę w salonie manicure warto zweryfikować kwalifikacje i doświadczenie pracującego tam personelu. Wykształcenie kierunkowe, odbyte kursy i uzyskane certyfikaty – wszystko to przemawia na korzyść zespołu. Co więcej, załoga profesjonalnego studia paznokci będzie w stanie pochwalić się udziałem w szkoleniach, sympozjach, targach i innych branżowych wydarzeniach. Warto o to zapytać, jak i poprosić o zdjęcia wykonanych realizacji.

Zwróć uwagę na czystość salonu paznokci

Przed zapisaniem się na pierwszą wizytę warto osobiście udać się do wybranego studia paznokci w Krakowie i dokładnie przyjrzeć się panującemu tam porządkowi. Jeśli salon nie idzie w kwestii higieny na żadne ustępstwa i jest sterylnie czysty, można przypuszczać, że tak samo profesjonalnie podchodzi do innych aspektów swojej działalności, w tym wykonywania manicure. Czyste i zadbane studio to podstawa, warto więc zwrócić na to uwagę, wybierając miejsce, w którym zostanie dla nas wykonany manicure, pedicure lub inna usługa.

Czytany 114 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.