niedziela, 02 luty 2020 19:32

Czy mobilna kosmetyczka jest lepsza niż w salonie?

Biuti.pl Biuti.pl

Czas ma niebagatelny wpływ na nasze życie. Spędzanie go w zgodzie z sobą jest na pewno dla wielu z nas olbrzymim luksusem. Permanentnie mamy go za mało: tracimy go m.in. w korkach, czekając w kolejce do fryzjera czy kosmetyczki. Mając na uwadze, że każda chwila się liczy alternatywą wyjścia do kosmetyczki dla współczesnych kobiet, jest mobilna kosmetyczka.

Znacie takie rozwiązanie? Na czym polega jego przewaga w świecie pełnym optymalizacji? Sprawdźmy.

Gdy czasu brak

Mobilna kosmetyczka to swego rodzaju luksusowe rozwiązanie i zarazem nowy trend, który powstał z myślą o zabieganych kobietach, którym trudno w ciągu intensywnego dnia wygospodarować czas na wizytę u kosmetyczki, fryzjera, manikiurzystki Obowiązki zawodowe i domowe szczelnie wypełniające grafik nie pozwalają na margines błędu. Taka usługa stworzona jest właśnie z myślą o takich kobietach, które mają ambicje (a często także obowiązek) wyglądać i czuć się dobrze. Z uwagi na tempo życia, nie są w stanie umówić się na tradycyjną wizytę w salonie, a dyspozycyjne są jedynie po godzinach pracy.

Nie tylko dla zabieganych

Usługi kosmetyczek z dojazdem do domu to nie tylko opcja dla kobiet nie mających czasu. Czy któraś z nas lubi czekać w kolejce lub będąc już u fryzjera słuchać historii innych klientek (które właśnie w takich salonach upodobały urządzać sobie psychoterapię)? Poza skojarzeniami odnoszącymi się do przedmiotów wysokiej jakości i różnych miejsc, każdy z nas postrzega luksus w innym kontekście. Dla niektórych to niezależność i praca, dla innych czas, a dla jeszcze innych: po prostu święty spokój. Usługi mobilnej kosmetyczki rozwiązują ten problem dosłownie w mig.

Biuti pl

Biuti.pl

Gdy tkwisz w korku

Usługi mobilne, które obecnie można zamówić za pomocą różnego typu aplikacji, jak np. biuti.pl to dobra rozwiązanie dla tych, którym zdarza się utknąć w sznurze innych aut. Nie musisz jednak zostać pozbawiona wizyty u kosmetyczki, ponieważ z odsieczą ruszyć może ktoś, kto ma akurat wolną chwilę i przyjdzie wprost do Twojego domu. W ofercie aplikacji takich jak wspomniane już biuti.pl mamy szeroki wybór zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowanych stylistów, w czasie i miejscu dogodnym dla klienta. Wizażyści wyposażeni w odpowiednie akcesoria i przybory mają możliwość wykonania usługi w domu, biurze czy nawet hotelu. Dzięki mobilnemu rozwiązaniu można przygotować fryzurę czy wykonać delikatny makijaż dzienny na spotkanie, bankiet lub uroczystą kolację. Korzystając z usług mobilnych poczujesz, że żyjesz tak, jak chcesz i robisz to co chcesz.

Jak zamówić mobilną kosmetyczkę?

Optymalizacja czasu na całe szczęście zakłada także przejrzystość i łatwość korzystania z urządzeń codziennego użytku. Wobec tego także i aplikacja którą zamawiasz konkretną usługę zobowiązana jest dać ci co tylko chcesz, w kilka chwil i za pomocą kilku kliknięć. Wybierasz usługę, wskazujesz lokalizację, następnie “bukujesz” termin i wybierasz wizażystkę. Wykonanie usługi w wyznaczonym miejscu i czasie nastąpi po wcześniejszym opłaceniu usługi i powiadomieniu o planowanej wizycie. Dojazd do klienta rozwiąże geolokalizacja.

Czy warto korzystać z takich usług z dojazdem?

W dbaniu o urodę nie różnimy się od kobiet z innych części świata. Trend mobilnych usług mocno zakorzenił się w USA i Wielkiej Brytanii. Istniejący pośpiech na całym świecie, zmusza zabiegane kobiety do szukania różnych form jego zagospodarowania. Tym bardziej docenią one komfort mobilnych usług dopasowanych do indywidualnego stylu każdej z nas,  a oszczędność czasu, pieniędzy, bez czekania w korkach i kolejkach to bezcenny bonus.

Czytany 1126 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.