Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 13 maj 2014 20:10

Dr Irena Eris Holistic Club

Dr Irena Eris Holistic Club Dr Irena Eris Holistic Club

Dr Irena Eris to kosmetyki dobre jakościowo, które także wiążą się z prestiżem. Dr Irena Eris Holistic Club to miejsce, w którym możemy czerpać korzyści z kupowania i używania kosmetyków. Jak w każdym klubie, jego członkowie mogą liczyć na więcej, a oferta dla nich dostępna jest bardziej korzystniejsza i często szersza. Do klubu można dołączyć zawsze.

Kupując kosmetyki Dr Irena Eris firma nagradza nas punktami. Punkty zbieramy także korzystając z Hoteli SPA Dr Irena Eris oraz w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Dołączenie do klubu trwa zaledwie kilka minut, a naszą liczbę punktów możemy sprawdzić zawsze w internecie. Kody, które przyznają nam punkty, sami wprowadzamy na stronie klubu Dr Irena Eris. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów.

Pierwszym jest wymienienie punktów na prezenty, które dotrą do nas pocztą. Drugą opcją jest ich wykorzystanie na pobyt w Hotelu SPA czy w Kosmetycznym Instytucie. Trzecią możliwością jest wymiana na kosmetyki Dr Irena Eris z nowej linii. Już na samym początku w prezencie od firmy dostajemy 100 punktów w ramach podziękowań za dołączenie do klubu. Później kupując kosmetyki, będąc w Hotelu SPA lub w Kosmetycznym Instytucie warto wspomnieć przy płaceniu, że do owego klubu należymy. W takiej sytuacji odbiorca płatności wyda nam kod, który po przepisaniu na stronie, da nam daną liczbę punktów. Korzyściami, które niesie ze sobą członkostwo w klubie, to nie tylko tańsze kosmetyki oraz pobyty w Hotelach SPA. Członkowie Holistic Club są na bieżąco informowani o premierach oraz promocjach kosmetyków. Dla klubowiczów Holistic Club przygotowuje często atrakcje dostępne tylko i wyłącznie dla nich. 

 Zapraszamy na stronę www.Club.DrIrenaEris.com

 

Czytany 2085 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce