wtorek, 13 maj 2014 22:10

Dr Irena Eris Holistic Club

Dr Irena Eris Holistic Club Dr Irena Eris Holistic Club

Dr Irena Eris to kosmetyki dobre jakościowo, które także wiążą się z prestiżem. Dr Irena Eris Holistic Club to miejsce, w którym możemy czerpać korzyści z kupowania i używania kosmetyków. Jak w każdym klubie, jego członkowie mogą liczyć na więcej, a oferta dla nich dostępna jest bardziej korzystniejsza i często szersza. Do klubu można dołączyć zawsze.

Kupując kosmetyki Dr Irena Eris firma nagradza nas punktami. Punkty zbieramy także korzystając z Hoteli SPA Dr Irena Eris oraz w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Dołączenie do klubu trwa zaledwie kilka minut, a naszą liczbę punktów możemy sprawdzić zawsze w internecie. Kody, które przyznają nam punkty, sami wprowadzamy na stronie klubu Dr Irena Eris. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów.

Pierwszym jest wymienienie punktów na prezenty, które dotrą do nas pocztą. Drugą opcją jest ich wykorzystanie na pobyt w Hotelu SPA czy w Kosmetycznym Instytucie. Trzecią możliwością jest wymiana na kosmetyki Dr Irena Eris z nowej linii. Już na samym początku w prezencie od firmy dostajemy 100 punktów w ramach podziękowań za dołączenie do klubu. Później kupując kosmetyki, będąc w Hotelu SPA lub w Kosmetycznym Instytucie warto wspomnieć przy płaceniu, że do owego klubu należymy. W takiej sytuacji odbiorca płatności wyda nam kod, który po przepisaniu na stronie, da nam daną liczbę punktów. Korzyściami, które niesie ze sobą członkostwo w klubie, to nie tylko tańsze kosmetyki oraz pobyty w Hotelach SPA. Członkowie Holistic Club są na bieżąco informowani o premierach oraz promocjach kosmetyków. Dla klubowiczów Holistic Club przygotowuje często atrakcje dostępne tylko i wyłącznie dla nich. 

 Zapraszamy na stronę www.Club.DrIrenaEris.com

 

Czytany 2277 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.