wtorek, 03 marzec 2020 17:30

Depilacja laserowa w Poznaniu

Depilacja laserowa Poznań Depilacja laserowa Poznań

Depilacja laserowa to metoda usuwania zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Zabiegi laserowe mogą być wykonywane przez cały rok, a nowoczesne urządzenia są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności. Aby całkowicie pozbyć się niechcianych włosków, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów.

Najbardziej popularna jest depilacja nóg, pach i okolic bikini. Na czym polega depilacja laserowa? Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa opiera się na wykorzystaniu specjalistycznego lasera, który umożliwia usunięcie owłosienia. Laser działa na zasadzie selektywnej fototermolizy – światło pulsacyjne wyniszcza włoski wypalając ich komórki odżywcze i zapobiegając odrastaniu. Laser wyposażony jest w system chłodzenia, dzięki któremu zabieg jest znacznie mniej bolesny.

Depilacja laserowa Poznań umożliwia nieinwazyjne usunięcie zbędnych włosków. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego lasera o podwójnej długości fal depilacja jest skuteczna i praktycznie bezbolesna. Taki zabieg jest bezpieczny dla skóry i naszego zdrowia.

Depilacja laserowa pomaga czasowo usunąć wszystkie włoski, jednak na stałe usuwane są tylko te, które były aktualnie w fazie wzrostu. Z tego powodu konieczne jest kilkukrotne powtórzenie epilacji.

Przeprowadzenie serii zabiegów depilacji laserowej pozwala całkowicie usunąć owłosienie z danej partii ciała. Ilość i częstotliwość zabiegów to kwestia indywidualna – uzależniona jest od miejsca depilacji oraz predyspozycji klienta. Najczęściej wykonuje się serię 4-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni.

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Depilacja laserowa to nieinwazyjny zabieg przeznaczony dla osób, które chcą na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia. Wrażliwa, skłonna do podrażnień skóra nie jest przeciwwskazaniem – epilacja jest praktycznie bezbolesna, nie podrażnia i dodatkowo zapobiega wrastaniu włosków.

Największą zaletą, jaką posiada depilacja laserowa, jest jej trwałość. Poza usuwaniem owłosienia depilacja laserowa spowalnia odrastanie włosków. Po przeprowadzonym zabiegu możemy cieszyć się gładką skórą bez podrażnień przez długi czas.

Początkowo cena jednego zabiegu może wydawać się wysoka (100-500 zł). W perspektywie czasu poniesione koszty wydają się być jak najbardziej uzasadnione. Zyskujemy wygodę, oszczędzamy czas, a przede wszystkim nie ponosimy ciągłych wydatków związanych z domowym usuwaniem uciążliwych włosków.

Na depilację laserową warto zdecydować się, jeśli pragniemy mieć gładką skórę, a jednocześnie cenimy własny czas. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a jego efekty utrzymują się przez kilka tygodni.