Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 26 sierpień 2019 11:52

Czy depilacja laserowa to rozwiązanie dla Ciebie?

Depilacja laserowa w Krakowie Depilacja laserowa w Krakowie

Marzysz o gładkim ciele, ale tradycyjne metody usuwania nadmiernego owłosienia nie przynoszą u Ciebie pożądanych rezultatów?

Masz dość kompleksów i ograniczeń związanych z mało estetycznymi włoskami na różnych partiach ciała? Depilacja laserowa może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Poznaj jego najważniejsze zalety.

Korzyści z przeprowadzenia depilacji laserowej

Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą lasera należy do trwałych metod niwelujących ten uciążliwy problem. Po poddaniu się temu zabiegowi możesz zapomnieć o konieczności depilacji na długi czas, co oznacza nie tylko dużą wygodę i oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Nadmierne owłosienie ciała jest bolączką nie tylko kobiet, ale i mężczyzn, którzy również mogą odczuwać przez to duży dyskomfort i spadek poczucia własnej wartości.  Depilacja laserowa pozwoli Ci na uwolnienie się od kompleksów na tym punkcie.

Czy zabieg jest bolesny?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez osoby, które myślą o poddaniu się zabiegowi depilacji laserowej jest to, czy jest on bolesny. Strach przed dyskomfortem bywa dla niektórych wręcz paraliżujący. Z tego względu wyjaśniamy, że można odczuwać podczas jego przeprowadzania delikatne szczypanie lub pieczenie skóry, jednak dzięki temu, że obecne rozwiązania technologiczne (w tym system do schładzania skóry) stoją na wysokim poziomie, ten dyskomfort został znacznie zminimalizowany. Przykładem jest to, że zabieg depilacji laserowej w Krakowie, w J’adore Instytut, ma lasery z końcówkami, które chłodzą skórę.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Efekty depilacji laserowej zależą w dużej mierze od tego, jaką mamy karnację i kolor włosów. Szybciej rezultaty zobaczą u siebie pacjenci o jasnej karnacji i ciemnym owłosieniu. Osoby, które nie spełniają tego kryterium, możemy jednak uspokoić, ponieważ bez względu na ten aspekt można liczyć na rezultaty już po pierwszym zabiegu: zauważysz ubytek włosów, a także możesz liczyć na ich wolniejszy wzrost i osłabienie. Dodać przy tym trzeba, że efekty są w dużej mierze kwestią indywidualną, dlatego trudno jest oszacować optymalną liczbę zabiegów, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Widać więc, że zabieg ten wart jest rozważenia ze względu na możliwość zapomnienia o problemie z nadmiernym owłosieniem na dłuższy czas. Więcej informacji na jego temat warto zasięgnąć w wybranej placówce medycyny estetycznej czy gabinecie kosmetycznym.  

Czytany 118 razy

Artykuły powiązane

 • Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd

  Zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na pięknym wyglądzie twarzy i ciała. Pomagają w likwidacji zmarszczek, modelowaniu i odświeżeniu twarzy, a także pozbyciu się niedoskonałości skóry. Na Podkarpaciu wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie oferuje między innymi Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańska.

 • Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu

  Gdzie spędzić weekend po ciężkim tygodniu w pracy, aby odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące? Często zaszycie się we własnym mieszkaniu nie pozwala nam na pełne zrelaksowanie się, bo wciąż myślimy o nadchodzącym poniedziałku, remoncie, który przydałoby się zrobić, stercie prania czy generalnym porządku w szafach.

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki? W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki?

  Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej idealnej codzienności? My przede wszystkim od zawsze stawiamy na wygodę i odpowiednią pielęgnację ciała.