środa, 21 listopad 2018 13:01

Zadbaj o swój wygląd w salonie urody Revision

Kobiety od zawsze poszukują idealnego sposobu na piękny wygląd, zgrabną i powabną sylwetkę. Propozycji jest nieskończenie wiele. Wirtualne i rzeczywiste poszukiwania są mozolne, przez co uzbrojenie się w niesamowite pokłady cierpliwości to nie lada wyzwanie.

I wtedy właśnie pojawił się on – Salon Urody Revision w Krakowie, oferujący spektrum nowoczesnych usług pielęgnacyjnych i kosmetycznych, którym nie oprze się żadna kobieta!

Doświadczenie, profesjonalizm i wysoka jakość usług – Salon Revision zaprasza!

Salon Urody i Kosmetyki Revision w Krakowie już od ponad 10 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej klienteli. Oferta salonu jest niezwykle rozbudowana – różnorodna gama profesjonalnych zabiegów kosmetycznych to ukłon w kierunku spersonalizowanych potrzeb kobiet.

Specjalizacją Revision jest depilacja laserowa. Zabieg przy wykorzystaniu innowacyjnego lasera Light Sheer pozwala raz na zawsze rozprawić się ze zbędnym owłosieniem z każdej części ciała. Na przestrzeni lat, a co za tym idzie rozwoju umiejętności i zdobywaniu doświadczenia, Salon Urody zaproponował także zabiegi modelujące sylwetkę. Są one przeprowadzane przy pomocy najnowocześniejszego urządzenia Ultracontour. W ofercie dostępny jest także zabieg endermologii, wykorzystujący technologię urządzenia Cellu M6 Keymodule. Niemniej jednak modelowanie sylwetki specjalistycznymi, technologicznie zaawansowanymi maszynami to nie wszystko! W zespole Revision znajdują się także profesjonalni dietetycy, których celem nadrzędnym jest – prawidłowe odżywianie pacjentów, a co za tym idzie zdrowy organizm. Znane powiedzenie mówi – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego też w ofercie Salonu Urody dostępne są porady dietetyczne oraz programy odchudzające, przygotowane specjalnie według spersonalizowanych potrzeb klientów. W związku z tym wspólnie z Revision pożegnamy zbędne kilogramy i pomachamy z zadowoleniem nienawracającemu efektu „yo-yo”.

Piękne ciało zawsze idzie w parze z dobrym zdrowiem!

Revision postawiło sobie cel nadrzędny – zdrowie jest najważniejsze! Warto zauważyć, iż piękne ciało nie zawsze idzie w parze z dobrym zdrowiem. Salon Urody w Krakowie jednak pragnie udowodnić, iż wszystko zaczyna się we wnętrzu naszego ciała. Dobre zmiany w organizmie sprawiają, iż sylwetka również przechodzi pozytywną przemianę. W związku z tym, przed każdym planowanym zabiegiem, przeprowadzana jest krótka konsultacja z pacjentem. Ponadto, Revision stworzył tzw. bezpłatną próbę zabiegu, która umożliwia bezpieczne wykonanie wybranej usługi.

Czytany 321 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.