poniedziałek, 16 marzec 2020 14:38

Włosy Flip In

Włosy Flip In Włosy Flip In

Włosy Flip In to alternatywa dla popularnych pasm Clip In mocowanych przy pomocy zatrzasków. Metoda ta wykorzystuje bezbarwną żyłkę i gumkę, dzięki którym włosy wyglądają nieskazitelnie i naturalnie. Włosy doczepiane można kupić w dwóch wariantach – naturalnym i syntetycznym.

Gęstość i długość włosów Flip In zależy od osobistych preferencji i efektu, który chcemy uzyskać.

Metoda Flip In – na czym polega?

Metoda Flip In to innowacyjny sposób przedłużania i zagęszczania włosów za pomocą dopinek umocowanych na żyłce i specjalnej gumce. Włosy Flip In pozwalają na sprawne przymocowanie do głowy i dają naturalny efekt, a dzięki wykorzystaniu bezbarwnej żyłki mocowanie jest praktycznie niezauważalne.

Przedłużanie za pomocą włosów Flip In jest nieinwazyjne – nie niszczy naturalnych pasm i w żaden sposób nie wpływa na nie niekorzystnie. Takie rozwiązanie daje możliwość szybkiej zmiany wyglądu przy poniesieniu stosunkowo niewielkich kosztów. Włosy Flip In można stosować niezależnie od długości naturalnych kosmyków.

Największą zaletą włosów doczepianych jest możliwość ich wielokrotnego używania i dowolnego stylizowania fryzury. Dzięki włosom Flip In można uzyskać spektakularny wygląd bez konieczności wizyty u fryzjera.

Włosy Flip In – rodzaje włosów doczepianych

Włosy Flip In występują w wersji naturalnej oraz syntetycznej. Wybór odpowiedniego rodzaju pasm powinien być podyktowany przede wszystkim sposobem, w jaki mają być wykorzystywane doczepiane włosy.

Wysoka jakość włosów naturalnych gwarantuje trwałość i naturalny wygląd. Włosy Flip In z naturalnych pasm są jedwabiste w dotyku i podatne na stylizację. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Włosy syntetyczne przeznaczone są zazwyczaj do sporadycznego użytku, na przykład na specjalne okazje. Wysoka jakość sprawia, że nie mają sztucznego połysku i są odporne na temperatury do 180 stopni Celsjusza.

Szeroki wybór kolorów, odcieni, długości i gramatur włosów doczepianych można znaleźć na stronie: https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-Flip-In-169.html. Cena zestawu zależy od gramatury i producenta. Włosy Flip In naturalne ze względu na właściwości i długą żywotność mogą być nawet kilkukrotnie droższe niż włosy Flip In syntetyczne.

Czytany 105 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.