poniedziałek, 17 luty 2014 13:27

Regeneracja włosów po zimie

Zdejmujesz czapkę i krzyczysz z przerażenia: twoje piękne, lśniące, a przede wszystkim zdrowe włosy przypominają suche gałęzie. Zima to pora roku, która nie sprzyja żadnemu rodzajowi włosów. Wszystkie traktuje bez taryfy ulgowej. Co zrobić, by odzyskały dawny wygląd?

 

Czekając na pełną wiosnę, już teraz możemy stosować produkty BIOXSINE przeciw wypadaniu włosów. Badania wykazały, że używanie tych kosmetyków zahamowało wypadnie włosów w 90% przypadków, a w ponad 80% pobudziło porost nowych włosów. 

Po zimie włosy są słabe i wypadają silniej niż zwykle. Na szczotce pojawia się ich co raz to więcej. Fryzura jest coraz mniej gęsta, a dawny blask zamienił się w mat. A jeśli (o zgrozo!) spomiędzy włosów zaczęła prześwitywać goła skóra... Czas wziąć los włosów w swoje ręce!  Profesjonalną kurację oferuje nam firma Biota ze swoją kultową marką BIOXSINE. Stosując ten cudowny dermo-kosmetyk szybko przekonacie się, że włosy przestaną wypadać. Formułę szamponu oparto o modyfikowane laboratoryjnie zioła, które skutecznie zapobiegają wypadaniu włosów.

Szampon występuje w 3. wariantach: do włosów suchych i normalnych, do włosów przetłuszczających się oraz przeciwłupieżowym. Ich dodatkową zaletą, obok wyraźnego zwiększenia gęstości włosów, jest poprawa ich wyglądu – włosy stają się silniejsze, grubsze i zdrowsze.

Skuteczność ziołowego składu to zasługa stworzonego na tej naturalnej bazie, unikalnego BIOCOMPLEXU B11. Ta wyjątkowa ziołowa mieszanka modyfikowana w laboratoriach Biota zawiera cenne dla skóry substancje, takie jak: cynk, magnez, potas, wapń, żelazo, flawonoidy, kwas linolowy, kwas oleinowy oraz beta-sytosterol. BIOCOMPLEX B11 to podstawowy składnik wszystkich szamponów z serii Bioxsine, który działa bezpośrednio na przyczynę łysienia. Skuteczność serii BIOXSINE potwierdziły badania klinicznie.

Systematyczne używanie szamponu zahamowało wypadanie włosów w 70% przypadków, a w 40% pobudziło dodatkowo porost nowych włosów u użytkowników. Szampon o pojemności 300 ml wystarcza na 100 myć!

 

Czytany 1083 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.