Polecane artykuły

  • 1

poniedziałek, 15 wrzesień 2014 13:49

Podziel się odrobiną piękna i luksusu

Dr Irena Eris Podarunek Piękności do zrealizowania w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris Podarunek Piękności do zrealizowania w Kosmetycznych Instytutach

„Lepiej jest dawać, aniżeli brać” - głosi sentencja. Jednak co dawać? W dobie kapitalizmu i konsumpcjonizmu coraz ciężej trafić w gust obdarowywanej osoby. Co zrobić? Kupić coś „w ciemno” i podsunąć paragon – w razie zwrotu? Udawać, że się zapomniało? Kupić „cokolwiek” i wspólnie opiewać wyjątkowość podarunku? Żadna z opcji nie napawa optymizmem.

 Polska marka kosmetyczna Dr Irena Eris wprowadziła do swojej oferty PODARUNEK PIĘKNOŚCI o wartości Pakietu Dzień Urody. Jest to kupon, na kwotę, którą ty ustalasz. Można go zrealizować w dowolnym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Okaziciel sam decyduje, z której usługi chce skorzystać. PODARUNEK PIĘKNOŚCI jest zapakowany w eleganckie pudełeczko, więc doskonale sprawdzi się także jako np. dowód uznania dla Twojego partnera biznesowego lub pracownika.

Już dziś podziel się odrobiną piękna i luksusu z kimś kogo cenisz bądź kochasz. Podarunek pięknośći świetne sprawdzi się, jako podarunek na urodziny, czy też ważną rocznicę.

Czytany 2985 razy

Artykuły powiązane