Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 18 październik 2018 10:45

Podaruj komuś szczęście czyli niezapomniany weekend w SPA

Od jakiegoś czasu odchodzi się od dawania prezentów materialnych, na rzecz fundowania komuś przeżyć i doświadczeń. To właśnie takie prezenty na długo pozostają w sercu i w pamięci. Wywołują uśmiech radości na twarzy obdarowanego, są pretekstem do tego, by wyrwać się na chwilę ze swojej codzienności. Czy może być taki prezent? Na przykład voucherem na pobyt w SPA. Taki upominek z radością powita każda kobieta - czyjaś przyjaciółka lub siostra, mama, kochanka albo żona.

Pobyt w SPA

Pobyt w SPA może przebiegać różnorako. Można wykupić dla kogoś weekend w SPA - wtedy łączy się to już z wyjazdem i pobytem w hotelu. Może to być hotel w jakiejkolwiek części Polski, w którym prowadzone jest również SPA. Jeżeli zatem są tam świetne zabiegi na ciało oraz na twarz, możliwość skorzystania z masażu, z nowoczesnego gabinetu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, wszystko to spełnia warunki SPA. Gdzie znaleźć taki ośrodek? Czy to zawsze muszą być góry albo okolice Jezior Mazurskich? Oczywiście, że nie. Przykładem niech będzie Poznań i okolice. SPA w okolicach Poznania to oferta skierowana dla mieszkańców tej części Polski, którzy nie chcą wyjeżdżać nad morze czy w góry, by skorzystać z dobrodziejstw ośrodka SPA. A zatem hotele w okolicy Poznania, w których jest zorganizowane również SPA, mogą być fantastycznym miejscem na tak zwany babski wyjazd. Można też komuś podarować możliwość spędzania weekendu w takim SPA. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie.

Dzień w SPA

W założeniu do SPA wyjeżdża się na troszkę dłużej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ufundować komuś po prostu jakiś określony zabieg w tak zwanym dziennym SPA w mieście. W dużych polskich metropoliach takich ośrodków nie brakuje. Można się tam wybrać na godzinę lub dwie, by zadbać o skórę swojej twarzy oraz o ciało. Można skorzystać tam z zabiegów u kosmetologa, albo u zwykłej kosmetyczki. Z pewnością skóra twarzy odwdzięczy się zrelaksowanym wyglądem, lepszym nawilżeniem oraz ujędrnieniem.

Jak wybrać zabieg SPA dla mamy lub przyjaciółki?

Teraz trochę ogólnych informacji o tym, jak dobrze wybrać zabieg SPA dla bliskiej kobiety. Czym się kierować, jeżeli nie do końca znane są potrzeby skóry twarzy oraz ciała konkretnej pani? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, bo zwyczajnie najlepszym rozwiązaniem będzie wykupienie vouchera. Nie jest to zatem wykupienie konkretnego zabiegu, a bardziej wejściówki w SPA, dzięki której obdarowana kobieta sama wybierze sobie zabieg dla siebie, a opłaty dokona za pomocą vouchera. Można też wykupić voucher na zabiegi z konkretnej linii, obdarowana pani sama wybierze czy ma być to coś na twarz, na całe ciało czy na przykład tylko na stopy. Ważne, by wybierając tego typu prezent, kupić voucher o trochę większej wartości. W końcu nie chodzi o to, by obdarowana osoba musiała dopłacać do wybranego przez siebie zabiegu. Jeżeli pieniądze grają rolę, można kupić voucher do SPA, w którym wykorzystywane są na przykład kosmetyki polskich marek, dzięki czemu ceny nie są bardzo odstraszające. Warto poczytać więcej na ten temat w artykule http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2018/07/zadbaj-o-siebie-wybierz-hotel-spa-w_10.html

Czytany 455 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!