Polecane artykuły

 • 1

piątek, 03 maj 2019 11:11

Opalanie natryskowe przed wyjazdem na wczasy

Opalanie natryskowe staje się coraz popularniejsze w naszym kraju. Dzieje się tak ze względu na to, że jest to jedna z najbezpieczniejszych metod opalania.

Prawidłowo wykonany zabieg pozwala na uzyskanie jednolitej i ładnej opalenizny w wybranym przez siebie odcieniu. Dlatego na takie opalanie warto zdecydować się przed wyjazdem na wakacje czy ważnym wydarzeniu w naszym życiu np. ślubem czy inną uroczystością rodzinną, na której chcemy wyglądać zjawiskowo.

Na czym polega opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe polega na równomiernym spryskaniu całego ciała specjalnym preparatem barwiącym. Odcień preparatu pomagają dobrać pracownicy salonu oferującego tego rodzaju opalanie. Informacje o wyborze koloru opalenizny można znaleźć też na stronie https://opalanie-natryskowe.com/. Preparat rozpylany jest w formie delikatnej mgiełki, dzięki czemu na ciele nie powstają zacieki czy smugi, co może się zdarzyć w przypadku samodzielnego nakładania preparatów do opalania. Opalenizna uzyskana w ten sposób utrzymuje się na skórze do 9 dni. To jak długo utrzyma się opalenizna uzyskana metoda natryskową, zależy między innymi od tego, czy skóra jest odpowiednio przygotowana do zabiegu i pielęgnowana po nim.

Jakie są zalety opalania natryskowego?

Opalanie natryskowe jest w pełni bezpieczne dla skóry. Dodatkowo preparaty stosowane do uzyskania opalenizny są bezpieczne dla kobiet w ciąży i alergików, dzięki czemu nie powodują podrażnień. Efekt równomiernej opalenizny, jaki się uzyskuje pozwala na ładny wygląd praktycznie od razu po zabiegu. Ważne jest też to, że opalenizna schodzi stopniowo i nie ma efektu żółcenia się skóry czy jej łuszczenia, co jest ważne dla osób, które wyjeżdżają na kilka dni i zależy im, aby ich skóra prezentowała się ładnie przez cały czas. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby do takiego rodzaju opalania wybierać sprawdzone salony, gdzie pracuje odpowiednio przeszkolony personel i używa się preparatów wysokiej jakości. To będzie gwarantowało ładny efekt i długo utrzymującą się opaleniznę.

Czytany 426 razy

Artykuły powiązane

 • Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd

  Zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na pięknym wyglądzie twarzy i ciała. Pomagają w likwidacji zmarszczek, modelowaniu i odświeżeniu twarzy, a także pozbyciu się niedoskonałości skóry. Na Podkarpaciu wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie oferuje między innymi Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańska.

 • Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu

  Gdzie spędzić weekend po ciężkim tygodniu w pracy, aby odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące? Często zaszycie się we własnym mieszkaniu nie pozwala nam na pełne zrelaksowanie się, bo wciąż myślimy o nadchodzącym poniedziałku, remoncie, który przydałoby się zrobić, stercie prania czy generalnym porządku w szafach.

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki? W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki?

  Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej idealnej codzienności? My przede wszystkim od zawsze stawiamy na wygodę i odpowiednią pielęgnację ciała.