Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 24 marzec 2020 13:13

Melanotan – innowacyjne opalanie

Melanotan

Melanotan jest syntetyczną melanokortyną, hormonem pochodzącym z przysadki mózgowej u podstawy mózgu. Pomaga on przyspieszyć produkcję melaniny, pigmentu, który pochłania promieniowanie ultrafioletowe i nadaje skórze jej koloryt. Melanotan dostarczany w formie zastrzyku.

W ciągu zaledwie tygodnia powoduje ciemnienie skóry, która ma wygląd opalonej przez słońce.

Melanotan – jak stosować?

Melanotan podaje się podskórnie, wstrzykując w warstwę tłuszczową tkanki wokół pępka. Pacjenci wstrzykują go codziennie do momentu uzyskania pożądanego koloru, a następnie kontynuują proces raz lub dwa razy w tygodniu w celu utrzymania koloru. Przy stosowaniu samego zastrzyku może dojść do częściowego przyciemnienia skóry, ale efekty są zwiększone, gdy stosuje się go wraz z ekspozycją na światło UV (słońce lub solarium) początkowo 2-3 razy w tygodniu, a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Melanotan – dla kogo?

Jest to z pewnością produkt dla tych, którzy mają problemy z opalenizną lub ulegają poparzeniom podczas opalania. Dla nich ten produkt będzie jeszcze korzystniejszy. Melanotan zawiera zsyntetyzowany i przesiewany hormon peptydowy, który jest 1000 razy silniejszy niż naturalny hormon alfa-melanocytowy (a-MSH), produkowany przez nasz organizm. Faktyczne wstrzyknięcie tego samoopalacza do skóry nie trwa długo i nie potrzebujesz nikogo do pomocy. Z pewnością melanotan to idealny sposób na uzyskanie bezpiecznej, naturalnej opalenizny szybko i skutecznie.

Melanotan – w jakim celu?

Jest rzeczą oczywistą, że Melanotan może wpłynąć na naszą samoocenę. Traktowanie siebie piękną opalenizną jest często doskonałym sposobem, aby być bardziej zmotywowanymi do utrzymania pięknego i zdrowego wyglądu. Z Melanotanem możesz cieszyć się zwiększeniem pewności siebie.

 Dzisiejszy świat jest bardzo zaawansowany na wielu płaszczyznach. Perfekcyjny wygląd to podstawa dobrego samopoczucia i kondycji psychicznej. Opalone ciao to marzenie wielu z nas. Prócz kremów, olejków i balsamów do opalania, efektywną opcją staje się Melanotan. Oznacza to, że nie musisz nadążać za regularnymi kąpielami słonecznymi, aby utrzymać piękny blask. Zamiast tego, można po prostu szybko uzupełnić zastrzyki z Melanotanu, aby utrzymać pożądany poziom opalenizny, bez konieczności wystawiania skóry na regularne uszkodzenia słoneczne.

Melanotan to syntetyczny hormon działa poprzez stymulację komórek barwnikowych w skórze, powodując, że wytwarzają one więcej melaniny, która nadaje skórze ciemniejszy kolor.

Czytany 21 razy

Artykuły powiązane

 • Nasz wygląd, nasze zdrowie Nasz wygląd, nasze zdrowie

  Dbanie o zdrowie, zdrowy styl życia, uprawianie różnych sportów często idą w parze. Na niektóre parametry naszego życia mamy duży wpływ, a w niektórych przypadkach musimy się wspomagać medycyną, w tym także coraz częściej sięgamy po medycynę estetyczną.

 • Włosy Flip In Włosy Flip In

  Włosy Flip In to alternatywa dla popularnych pasm Clip In mocowanych przy pomocy zatrzasków. Metoda ta wykorzystuje bezbarwną żyłkę i gumkę, dzięki którym włosy wyglądają nieskazitelnie i naturalnie. Włosy doczepiane można kupić w dwóch wariantach – naturalnym i syntetycznym.

 • Jak wygląda procedura przygotowująca do zabiegu przeszczepu włosów? Jak wygląda procedura przygotowująca do zabiegu przeszczepu włosów?

  Operacje przeszczepu włosów nadal zyskują na popularności na całym świecie, ponieważ są zwykle bardziej skuteczne niż produkty do odbudowy włosów.

 • Kilka ważnych faktów na temat aloesu Kilka ważnych faktów na temat aloesu

  Jak wygląda aloes? – Większość z nas zna go z naszych mieszkań jako roślinę doniczkową. Nie każdy jednak wie, że niektóre aloesy znacznie przerastają te, które znajdują zastosowanie jako roślina ozdobna i mogą dorastać nawet do kilku metrów wysokości.

 • Co zrobić, by mieć piękne i zdrowe włosy? - porady Co zrobić, by mieć piękne i zdrowe włosy? - porady

  Piękne i zdrowe włosy to marzenie wielu kobiet. Każda z nas chciałaby mieć lśniące i gęste kosmki. Aby osiągnąć upragniony wygląd warto stosować się do kilku rad.

Media

Więcej w tej kategorii: « Nasz wygląd, nasze zdrowie