wtorek, 24 marzec 2020 13:13

Melanotan – innowacyjne opalanie

Melanotan

Melanotan jest syntetyczną melanokortyną, hormonem pochodzącym z przysadki mózgowej u podstawy mózgu. Pomaga on przyspieszyć produkcję melaniny, pigmentu, który pochłania promieniowanie ultrafioletowe i nadaje skórze jej koloryt. Melanotan dostarczany w formie zastrzyku.

W ciągu zaledwie tygodnia powoduje ciemnienie skóry, która ma wygląd opalonej przez słońce.

Melanotan – jak stosować?

Melanotan podaje się podskórnie, wstrzykując w warstwę tłuszczową tkanki wokół pępka. Pacjenci wstrzykują go codziennie do momentu uzyskania pożądanego koloru, a następnie kontynuują proces raz lub dwa razy w tygodniu w celu utrzymania koloru. Przy stosowaniu samego zastrzyku może dojść do częściowego przyciemnienia skóry, ale efekty są zwiększone, gdy stosuje się go wraz z ekspozycją na światło UV (słońce lub solarium) początkowo 2-3 razy w tygodniu, a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Melanotan – dla kogo?

Jest to z pewnością produkt dla tych, którzy mają problemy z opalenizną lub ulegają poparzeniom podczas opalania. Dla nich ten produkt będzie jeszcze korzystniejszy. Melanotan zawiera zsyntetyzowany i przesiewany hormon peptydowy, który jest 1000 razy silniejszy niż naturalny hormon alfa-melanocytowy (a-MSH), produkowany przez nasz organizm. Faktyczne wstrzyknięcie tego samoopalacza do skóry nie trwa długo i nie potrzebujesz nikogo do pomocy. Z pewnością melanotan to idealny sposób na uzyskanie bezpiecznej, naturalnej opalenizny szybko i skutecznie.

Melanotan – w jakim celu?

Jest rzeczą oczywistą, że Melanotan może wpłynąć na naszą samoocenę. Traktowanie siebie piękną opalenizną jest często doskonałym sposobem, aby być bardziej zmotywowanymi do utrzymania pięknego i zdrowego wyglądu. Z Melanotanem możesz cieszyć się zwiększeniem pewności siebie.

 Dzisiejszy świat jest bardzo zaawansowany na wielu płaszczyznach. Perfekcyjny wygląd to podstawa dobrego samopoczucia i kondycji psychicznej. Opalone ciao to marzenie wielu z nas. Prócz kremów, olejków i balsamów do opalania, efektywną opcją staje się Melanotan. Oznacza to, że nie musisz nadążać za regularnymi kąpielami słonecznymi, aby utrzymać piękny blask. Zamiast tego, można po prostu szybko uzupełnić zastrzyki z Melanotanu, aby utrzymać pożądany poziom opalenizny, bez konieczności wystawiania skóry na regularne uszkodzenia słoneczne.

Melanotan to syntetyczny hormon działa poprzez stymulację komórek barwnikowych w skórze, powodując, że wytwarzają one więcej melaniny, która nadaje skórze ciemniejszy kolor.

Media