sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 14 styczeń 2014 11:33

Oczyszczanie i demakijaż skóry wrażliwej z mleczkiem Pharmaceris

Skóra wrażliwa i alergiczna. Typy skóry, które wymagają szczególnej pielęgnacji i delikatności. I oto jest! Mleczko do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczu puri-sensimil firmy Pharmaceris to kosmetyk, który został stworzony z myślą o wrażliwej cerze skłonnej do różnego rodzaju zmian alergicznych.

Preparat jest odpowiedni dla skóry w każdym wieku.

Mleczko delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Innowacyjna IMMUNO-PREBIOTIC FORMULA ukierunkowana jest na regulację systemu immunologicznego skóry, łagodzi podrażnienia i zmniejsza nadwrażliwość. Alantoina i D-pantenol nawilżają skórę przynosząc uczucie ukojenia i komfortu. Preparat jest hipoalergiczny oraz przebadany klinicznie i dermatologicznie, dzięki czemu nie musimy się o nic martwić. 

Kolejną zaletą mleczka jest jego skład. Nie zawiera on konserwantów, parabenów, alergenów i kompozycji zapachowych. Testy pokazały, że kosmetyk nie tylko doskonale nawilża skórę, ale także zapobiega podrażnieniom.

Zaletami drugorzędnymi jest zapach oraz dostępność produktu. Kosmetyki firmy Pharmaceris możemy kupić w większości dobrych aptek. Zapach jest przyjemny i delikatny. Jeśli chodzi natomiast o wydajność, również tu nie możemy niczego zarzucić. Jedno opakowanie przy codziennym używaniu wystarczy na dobre 1,5-2 miesiące