środa, 14 maj 2014 10:06

Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy

Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy

Każda kobieta w ciąży chce dbać nie tylko o swoje nienarodzone dziecko, ale także o siebie. W ciąży nasza skóra może stracić elastyczność, gładkość, a cellulit może pojawić się zarówno na udach, jak i na brzuchu czy pośladkach. Wygładzający balsam antycellulitowy linii będę mamą firmy Lirene jest stworzone dla kobiet już od pierwszych tygodni ciąży.

 

W czasie ciąży ciało ulega wielu zmianom. Tłuszcz nie rozkłada się już równo, a zmiany hormonalne działają nie tylko na duszę, ale i ciało. Wygładzający balsam antycellulitowy to kosmetyk całkowicie bezpieczny dla kobiety w ciąży i jej dziecka. Widocznie zmniejsza występowanie cellulitu, który w tym okresie może pojawić się na każdej partii ciała.

Wygładzający balsam antycellulitowy zmniejsza jego widoczność oraz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie skóry. Balsam firmy Lirene stymuluje syntezę struktur kolagenowych, co daje skórę jędrną, gładką oraz miękką każdego dnia. Cały sekret kosmetyku tkwi w jego składzie. Innowacyjna formuła połączenia masła kakaowego, witaminy B3 i PP, oleju canola i gliceryny wygładzają, uelastyczniają i zmiękczą skórę. Efektem codziennego stosowania wygładzającego balsamu antycellulitowego jest poprawa elastyczności skóry, jej napięcie oraz kompleksowe nawilżenie. Produkt jest całkowicie bezpieczny, co potwierdziły badania dermatologiczne na nim przeprowadzone.

Balsam należy stosować od 4 miesiąca ciąży aż do co najmniej 6 tygodnia po zakończeniu trwania ciąży. 

Czytany 1131 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.