Polecane artykuły

 • 1
środa, 14 maj 2014 10:06

Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy

Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy Lirene - Wygładzający balsam antycellulitowy

Każda kobieta w ciąży chce dbać nie tylko o swoje nienarodzone dziecko, ale także o siebie. W ciąży nasza skóra może stracić elastyczność, gładkość, a cellulit może pojawić się zarówno na udach, jak i na brzuchu czy pośladkach. Wygładzający balsam antycellulitowy linii będę mamą firmy Lirene jest stworzone dla kobiet już od pierwszych tygodni ciąży.

 

W czasie ciąży ciało ulega wielu zmianom. Tłuszcz nie rozkłada się już równo, a zmiany hormonalne działają nie tylko na duszę, ale i ciało. Wygładzający balsam antycellulitowy to kosmetyk całkowicie bezpieczny dla kobiety w ciąży i jej dziecka. Widocznie zmniejsza występowanie cellulitu, który w tym okresie może pojawić się na każdej partii ciała.

Wygładzający balsam antycellulitowy zmniejsza jego widoczność oraz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie skóry. Balsam firmy Lirene stymuluje syntezę struktur kolagenowych, co daje skórę jędrną, gładką oraz miękką każdego dnia. Cały sekret kosmetyku tkwi w jego składzie. Innowacyjna formuła połączenia masła kakaowego, witaminy B3 i PP, oleju canola i gliceryny wygładzają, uelastyczniają i zmiękczą skórę. Efektem codziennego stosowania wygładzającego balsamu antycellulitowego jest poprawa elastyczności skóry, jej napięcie oraz kompleksowe nawilżenie. Produkt jest całkowicie bezpieczny, co potwierdziły badania dermatologiczne na nim przeprowadzone.

Balsam należy stosować od 4 miesiąca ciąży aż do co najmniej 6 tygodnia po zakończeniu trwania ciąży. 

Czytany 987 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce