Polecane artykuły

 • 1

środa, 14 maj 2014 10:17

Lirene - Ujędrniające serum do biustu

Lirene - Ujędrniające serum do biustu Lirene - Ujędrniające serum do biustu

Nasz biust w czasie ciąży to część ciała, która jest bardzo narażona na zwiotczenie, rozstępy i szczególne zmiany w jego wyglądzie. Jak każda przyszła mama na pewno czujesz strach i niepewność związaną ze zmianami zachodzącymi w ciele w tym okresie. Biust może stać się po prostu obwisły.

Ujędrniające serum do biustu linii będę mamą firmy Lirene jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na utrzymaniu biustu w dobrej kondycji. 

Razem z brzuchem w czasie ciąży, rosną także piersi. Ujędrniające serum do biustu linii będę mamą firmy Lirene utrzymuje skórę w doskonałym stanie przez okres całej ciąży i tuż po tym czasie. Jeśli skóra piersi jest już delikatnie zwiotczała ujędrniające serum przywróci jej elastyczność oraz odpowiednie napięcie. Najważniejszą zaletą serum jest przeciwdziałanie powstawaniu rozstępów.

Innowacyjny skład serum, który zawiera cucurbita pepo, wosk z oliwek oraz hialuronian sodu dają efekt jędrnej, napiętej, nawilżonej i elastycznej skóry. Serum należy nakładać po kąpieli na skórę całego biustu. Należy masować piersi z serum aż do jego całkowitego wchłonięcia. Serum należy stosować już od 4 miesiąca ciąży aż do 6 tygodnia po jej zakończeniu. W razie potrzeby kuracja może być przedłużona o kolejne 3 miesiące.

Produkt został przebadany dermatologicznie i jest w zupełności bezpieczny zarówno dla kobiety w ciąży, jak i jej nienarodzonego dziecka. 

Czytany 1084 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce