niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 14 maj 2014 10:30

Lirene - Antycellulitowa kremowa maska do ciała

Lirene - Antycellulitowa kremowa maska do ciała Lirene - Antycellulitowa kremowa maska do ciała

Cellulit, zwany potocznie pomarańczową skórką, może pojawić się na ciele każdej kobiety w każdym wieku. Często nie wystarczą ćwiczenia, lecz potrzebna jest także zmiana diety, zwiększenie spożycia wody mineralnej oraz dobre kosmetyki, które będą chroniły naszą skórę przed cellulitem każdego dnia.

Antycellulitowa kremowa maska do ciała firmy Lirene została stworzona dla kobiet, które chcą dbać o siebie i swoją skórę jak najlepiej tylko mogą. 

Antycellulitowa kremowa maska do ciała firmy Lirene jest przeznaczona dla kobiet, które borykają się z problemem cellulitu oraz tych, które marzą by ich skóra na zawsze pozostała w tak dobrej kondycji, jak jest. Maska antycellulitowa w połączeniu z żelem pod prysznic i peelingiem antycellulitowym tworzą w zestawie program pielęgnacyjny dla skóry skłonnej do cellulitu oraz tej, która z cellulitem już się zmaga. Dzięki składnikom aktywnym maska jest w stanie zmniejszyć obwód uda nawet o 2,5cm.

Maska antycellulitowa działa na pięć przyczyn cellulitu: osłabioną strukturę skóry, stresogenne procesy komórkowe, zatrzymanie w organizmie wody i toksyn, rozkład komórek tłuszczowych i zły metabolizm komórek skóry. Efekty są wręcz zachwycające! Widoczność cellulitu zostaje zmniejszona o 83% badanych, wygładza, nawilża i odżywia skórę, a także poprawia jędrność i sprężystość skóry. 

Produkt jest przebadany dermatologicznie, co zapewnia 100% bezpieczeństwo w stosowaniu. Kosmetyk możemy kupić na stronie www.sklep.eris.pl/lirene. Saszetka zawiera 25ml maski, a cena to teraz jedyne 3,99zł.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

<