Polecane artykuły

 • 1
środa, 14 maj 2014 10:43

Lirene - Krem do masażu z arniką

Lirene - Krem do masażu z arniką Lirene - Krem do masażu z arniką

Chwila relaksu i odprężenia należy się każdej z nas po ciężkim, męczącym i pełnym zadań do zrobienia "na wczoraj". Jeśli cały czas chodzisz spięta, a Twoje ciało jest bardziej niż ociężałe, należy mu się masaż, a do tego jak wiemy, niezbędne są kosmetyki specjalistyczne, które dadzą ulgę i energie na resztę dnia. Krem do masażu z arniką doskonale sprawdzi się w tej roli!

 

Krem do masażu z arniką to produkt przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji do stosowanie bez względu na wiek i płeć. Krem jest idealny do masażu oraz pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu lub nieprzespanej nocy. Wyjątkowość formuły kremu do masażu z arniką polega na dodaniu do niego składników poślizgowych. Zapewnia to delikatną dbałość o kondycję skóry oraz ułatwia w dużym stopniu masaż.

Zapach, delikatny i niezwykle przyjemny, wprowadzi nas w świat spokoju i harmonii. Przy odpowiednio dobranym dla nas masażu krem ten będzie niezbędny, a masaż stanie się nieodłączną częścią twojego życia. Kwiat arniki górskiej przyczynia się do lepszego odżywienia skóry, a także jej dotlenienia.

W połączeniu z innymi aktywnymi substancjami zawartymi w kremie odnawia płaszcz lipidowy skóry. Przeciwdziała to jej wysuszeniu. Dba także o odpowiednie nawilżenie w najgłębszych warstwach skóry. W efekcie korzystania z kremu oraz masażu otrzymujemy niezwykle nawilżoną, odżywioną i pełną energii skórę. Preparat przeznaczony jest dla masażu każdej skóry, także tej wrażliwej i zaróżowionej.

Krem możemy zakupić na www.sklep.eris.pl/lirene w słoiczku 175ml za cenę 29,99zł. 

 

Czytany 1205 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

<