środa, 14 maj 2014 09:53

Lirene- Intensywne serum zapobiegające rozstępom

Lirene- Intensywne serum zapobiegające rozstępom Lirene- Intensywne serum zapobiegające rozstępom

Kiedy dowiadujemy się, że już niedługo będziemy mamami, towarzyszy nam bardzo wiele pozytywnych emocji. W natłoku gratulacji i wybuchowi radości nie możemy jednak zapomnieć o kondycji naszej skóry, która podczas ciąży będzie szczególnie narażona na powstawanie rozstępów. W trosce o przyszłą mamę firma Lirene stworzyła intensywne serum zapobiegające rozstępom.

 

Intensywne serum zapobiegające rozstępom zostało stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży. Kiedy nasze dziecko rośnie, nasza skóra co raz to bardziej się napina i rozciąga. Bardzo często skóra nie daje sobie rady i nie wytrzymuje aż tak szybkiego tępa jej rozciągania, przez co tworzą się nieładnie wyglądające, różowawe lub nawet czerwone linie. Tak, to właśnie są rozstępy. Jeśli kompleksowo nie zadziałamy na samym początku, rozstępy owszem, staną się bardziej blade, ale i zostaną z nami już do końca życia. Intensywne serum zapobiegające rozstępom przywraca skórze elastyczność oraz sprawia, że skóra jest odpowiednio napięta.

Serum nie tylko przeciwdziała pojawianiu się nowych rozstępów, ale także wyraźnie rozjaśnia i wygładza te, które już powstały. Serum ma nietłustą konsystencję, dzięki czemu nie brudzi ubrań. Kosmetyk bardzo szybko wchłania się w skórę, pozostawiając ją w efekcie delikatną, odżywioną oraz niezwykle miękką. Zapach intensywnego serum zapobiegającego rozstępom firmy Lirene zostało wybrane przez same ciężarne kobiety. Jest to wielki atut kosmetyku z uwagi na wyostrzone zmysły kobiety w tym czasie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce