poniedziałek, 07 kwiecień 2014 21:53

Lirene - mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS

Lirene - mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS Lirene - mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS

Nie od dziś wiadomo, że skóra dzieci jest szczególnie wrażliwa. Nie używamy do kąpieli dzieci takich kosmetyków jak osoby dorosłe. Oczywistym jest także, że nasze dzieci potrzebują szczególnej ochrony przeciwko promieniom słonecznym. Ale jakiej? Dzieci mają wrażliwą skórę, która ma w sobie niewiele melaniny.

Z tego powodu są szczególnie narażone na oparzenia słoneczne. Tak naprawdę dopiero w wieku około 12 lat skóra dziecka staje się bardziej odporna na słoneczne promienie. Jaki z tego morał? Dzieci potrzebują szczególnie wysokiego filtra, często nawet blokera promieni zarówno UVA, jak i UVB. Mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS jest przeznaczone do ochrony bardzo wrażliwej skóry dzieci.

Kosmetyk jest hipoalergiczny, co jest ważne dla najmłodszych, których wiele składników kremów oraz innych preparatów mogą uczulić. Formuła zostaną dokładnie przebadana przez ekspertów dzięki czemu możemy być pewni jego bezpieczeństwa. Balsam nawilża także skórę dziecka, które spędza na wakacyjnym słońcu często więcej czasu, niż rodzice.

Lirene mleczko chroniące przed słońcem

 

Na skórze dziecka mleczko tworzy hydrolipidową warstwę ochronną, dzięki czemu promieniom słonecznym bardzo ciężko się przedostać. Mleczko także delikatnie natłuszcza skórę, lecz nie pozostawia tłustej warstwy, co często przeszkadza najmłodszym przy zabawie w piasku. Bardzo dużą zaletą jest wodoodporność mleczka. Sprawdzi się doskonale nawet podczas całodziennych kąpieli w wodzie dziecka. Kosmetyk może być stosowany już od 7 miesiąca życia malucha. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS firmy Lirene nakładamy na skórę dziecka zawsze 15 minut przed ekspozycją na słońce. Aplikować należy tą samą ilość (około 6 łyżeczek) co 2 godziny. 

Lirene - mleczko chroniące przed słońcem SPF 50 KIDS 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce