czwartek, czerwiec 13, 2024
czwartek, 06 luty 2014 22:16

Pharmaceris Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci

Pharmaceris - Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci Pharmaceris - Żel delikatny do mycia ciała i głowy dla dzieci

Nasze pociechy. Dbamy o nie, troszczymy i robimy wszystko, by maluchy nie płakały i były cały czas uśmiechnięte. Jednak kiedy przychodzi czas kąpieli trudno o uśmiech i radość na buzi dziecka. Jak umilić choć trochę te ciężkie chwile w dniu każdego szkraba? Delikatny żel do mycia ciała i głowy dla dzieci firmy Pharmaceris będzie idealnym rozwiązaniem!

 

Żel przeznaczony do codziennego stosowania, w tym przypadku mycia ciała i głowy niemowlęcia od chwili narodzin. Zastępuje zwykłe mydło lub żel myjący. 

Delikatna formuła żelu zapewnia bezpieczną pielęgnację przy jednoczesnym dokładnym oczyszczaniu wrażliwej skóry dziecka. Zawartość substancji otrzymywanych z bawełny oraz kompleks składników lipidowych tworzy na skórze film ochronny, pozostawiając skórę delikatnie natłuszczoną i jedwabistą w dotyku.połączenie wosku z owoców mango oraz oleju canola stymuluje proces dogłębnego odżywienia skóry, przeciwdziała podrażnieniom i przynosi ulgę. 

Kosmetyk posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Z-FK-31/11.