Polecane artykuły

 • 1
niedziela, 20 lipiec 2014 14:19

Bezpieczne opalanie maluszków

Lirene- kosmetyki do opalania dla dzieci Lirene- kosmetyki do opalania dla dzieci

Lato to czas beztroski, wakacyjnych wyjazdów, odetchnięcia od codzienności; jednak dla skóry jest to najcięższy okres w ciągu roku. Stale narażona na przesuszenie, szkodliwe działanie promieniowania UV wymaga profesjonalnej pielęgnacji.

Tym bardziej jeśli chodzi o wrażliwą skórę dzieci. Lirene pomyślało o najmłodszych (możliwość zastosowania już od 6 miesiąca życia) i wprowadziło serię kosmetyków Lirene Kids, które posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. 

Seria wyróżnia się zastosowaniem wysokich filtrów SPF, szybko wchłaniającą się konsystencją i zapachem gumy balonowej, który przyciągnie nawet największego przeciwnika różnego typu smarowideł. 

Specjalnie opracowane formuły chronią delikatną skórę dziecka przed wysuszeniem intensywnie nawilżając, oraz tworząc warstwę ochronną. Mleczko zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Wychodząc latem na spacer z maluszkiem, pamiętajmy że nadmierna ekspozycja na słońce może powodować zagrożenie dla zdrowia. Najlepszą porą na wyjście jest godzina 15-17, wtedy słońce nie operuje już tak silnie. Koniecznie stosujmy kremy z filtrem przeznaczone dla najmłodszych, chrońmy główkę dziecka, aby zapobiegać udarowi.

Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem SPF 50+

 Poj. 150 ml Rekomendowana cena detaliczna: 29,99 PLN

 

Lirene Kids Krem do twarzy SPF 50 +

Poj. 50 ml Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 PLN

  Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem o zapachu gumy do żucia SPF20

Poj. 200 ml Rekomendowana cena detaliczna: 24,99 PLN

  Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem SPF 30

Poj. 150 ml Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 PLN

Czytany 1560 razy

Artykuły powiązane

 • Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci? Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci?

  Przy wyborze kosmetyków przeznaczonych dla najmłodszych warto kierować się przede wszystkim ich jakością. Najlepszym wyborem dla dzieci już od pierwszego dnia życia będą ekologiczne kosmetyki naturalne z certyfikatem ECOCERT.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce