Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 20 lipiec 2014 14:19

Bezpieczne opalanie maluszków

Lirene- kosmetyki do opalania dla dzieci Lirene- kosmetyki do opalania dla dzieci

Lato to czas beztroski, wakacyjnych wyjazdów, odetchnięcia od codzienności; jednak dla skóry jest to najcięższy okres w ciągu roku. Stale narażona na przesuszenie, szkodliwe działanie promieniowania UV wymaga profesjonalnej pielęgnacji.

Tym bardziej jeśli chodzi o wrażliwą skórę dzieci. Lirene pomyślało o najmłodszych (możliwość zastosowania już od 6 miesiąca życia) i wprowadziło serię kosmetyków Lirene Kids, które posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. 

Seria wyróżnia się zastosowaniem wysokich filtrów SPF, szybko wchłaniającą się konsystencją i zapachem gumy balonowej, który przyciągnie nawet największego przeciwnika różnego typu smarowideł. 

Specjalnie opracowane formuły chronią delikatną skórę dziecka przed wysuszeniem intensywnie nawilżając, oraz tworząc warstwę ochronną. Mleczko zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Wychodząc latem na spacer z maluszkiem, pamiętajmy że nadmierna ekspozycja na słońce może powodować zagrożenie dla zdrowia. Najlepszą porą na wyjście jest godzina 15-17, wtedy słońce nie operuje już tak silnie. Koniecznie stosujmy kremy z filtrem przeznaczone dla najmłodszych, chrońmy główkę dziecka, aby zapobiegać udarowi.

Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem SPF 50+

 Poj. 150 ml Rekomendowana cena detaliczna: 29,99 PLN

 

Lirene Kids Krem do twarzy SPF 50 +

Poj. 50 ml Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 PLN

  Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem o zapachu gumy do żucia SPF20

Poj. 200 ml Rekomendowana cena detaliczna: 24,99 PLN

  Lirene Kids Mleczko chroniące przed słońcem SPF 30

Poj. 150 ml Rekomendowana cena detaliczna: 26,99 PLN

Czytany 1531 razy

Artykuły powiązane

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Niezbędnik na plażę Niezbędnik na plażę

  Lato i wakacje w pełni. Odpoczynek na plaży i orzeźwiająca kąpiel w morzu wspaniale zregenerują siły. Mogą też niestety stać się przyczyną problemów. Jak temu zapobiec?

 • Stick – kosmetyk do zadań specjalnych na lato Stick – kosmetyk do zadań specjalnych na lato

  Masz na ciele znamię, bliznę, lub zmiany pigmentacyjne? Twoja skóra wymaga ochrony punktowej. Do tego celu idealny będzie kosmetyk w formie sticku!

 • Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry

  Wiele kobiet chce zatrzymać upływający czas i odmłodzić swoją cerę. Niektóre są przekonane, że jedyny ratunek stanowią drogie zabiegi w salonach medycyny estetycznej.

 • Kosmetyczka małej damy Kosmetyczka małej damy

  Kobiety lubią kosmetyki. Te małe również lubią posiadać własną kosmetyczkę. Co powinno się w niej znaleźć, zwłaszcza latem?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce