Polecane artykuły

 • 1
środa, 30 styczeń 2019 12:47

Który manicure jest lepszy – hybrydowy czy tradycyjny?

Kobiece paznokcie są rzeczą najważniejszą, zaraz obok ciuchów i nowych, modnych butów. To jedne z naturalnych ozdób kobiecego ciała, które można dowolnie zmieniać, w zależności od pomysłu i kreatywności kosmetyczki lub swojej własnej. Piękne i zadbane paznokcie to powód do zachwytu i samozadowolenia. Dlatego jednym z najpopularniejszych zabiegów na paznokcie jest manicure hybrydowy (i pedicure również!).

 

Lakier hybrydowy czy lakier tradycyjny

Gabinety kosmetyczne proponują nam usługi na wysokim poziomie. Wiele stylistek paznokci szkoli się w coraz to nowych wzorach i metodach nakładania lakieru, by zadowolić klientki. Wielu specjalistów wypowiada się w przestrzeni medialnej na tematy związane paznokciami. Odpowiadają na pytanie, czy aby na pewno hybrydowe paznokcie są bezpieczne. Tak, są! Pomimo tego nie zanika w głowach Polek myśl, że jeszcze kilka lat temu popularną metodą dbania o paznokcie były lakiery tradycyjne. Te normalne, tańsze i schnące bez użycia lampy. Niemniej jednak hybryda przyspiesza proces malowania i już w ciągu godziny możemy wyjść z salonu kosmetycznego z niezawodnymi, dobrze zrobionymi paznokciami. W ten sposób zabiegi z hybrydowymi paznokciami wybiera się częściej.

Paznokcie hybrydowe w salonie – wybór trwalszy

Chociaż manicure hybrydowy można realizować w swoich czterech ścianach, bardzo często efekty nas nie zadowolą. Malowanie paznokci wydaje się być prostą sztuką, jednak nie jest to prawda. Wymaga ona skupienia i umiejętnego operowania narzędziami – a nie każde stylistki po pierwszych szkoleniach są w stanie dobrze opiłować paznokieć i usunąć problematyczne skórki.

W salonach stylistki proponują nadal manicure tradycyjny jako szybszy i naturalnie tańszy zamiennik manicure żelowego. Jednak to właśnie hybryda trzyma się na dłoniach dłużej. Warto więc się zastanowić, czy szykujemy paznokcie na jednodniową uroczystość czy na dwutygodniowe wakacje, na których nie będziemy miały możliwości poprawy ubytków w lakierze. A w takiej sytuacji – ze zniszczonymi paznokciami – zapewne nie chciałaby się znaleźć żadna kobieta.

Postaw na piękne paznokcie

Każdy wymieniony sposób jest warty uwagi, ale to od nas zależy, na jakie paznokcie chcemy postawić. Malowanie tradycyjne nie jest tak trwałe, a efekty szybko mogą się ulotnić pod wpływem prac domowych czy różnych środków chemicznych, z którymi mamy do czynienia. Manicure hybrydowy natomiast zawsze jest droższy – ale trwalszy. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy i co lubimy najbardziej. Hybryda daje możliwość wykorzystania   pyłków i innych ozdób, które po prostu są modne.

Czytany 392 razy

Artykuły powiązane

 • Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie

  Przedłużanie paznokci przy użyciu odpowiednich materiałów umożliwia uzyskanie bardzo ciekawego efektu, jeżeli chodzi o wygląd płytki. Manicure i pedicure, które oferują studia paznokci, to obecnie wiele rodzajów stylizacji paznokci. Z pewnością najpopularniejszy jest manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy. Czym różnią się te metody stylizacji paznokci w Krakowie? Jakie mają wady i zalety?

 • Krótki przegląd najmodniejszych lakierów do paznokci w 2019 roku Krótki przegląd najmodniejszych lakierów do paznokci w 2019 roku

  Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, a idealny i perfekcyjny manicure potrafi sprawić, że czujemy się piękne i wyjątkowe.

 • Jak zrobić manicure hybrydowy w domu? Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

  Manicure hybrydowy to sposób na idealny wygląd dłoni – paznokcie stają się bardziej estetyczne, lśniące i zadbane, a efekt utrzymuje się aż do trzech tygodni.

 • Przedłuż trwałość manicure hybrydowego Przedłuż trwałość manicure hybrydowego

  Laura Conti No.5. Primer bezkwasowy o bezzapachowej formule.

 • Dlaczego kobiety pokochały hybrydy? Dlaczego kobiety pokochały hybrydy?

  Manicure hybrydowy to obecnie najpopularniejszy rodzaj manicure wykonywany zarówno w domach jak i w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Popularne hybrydy zyskują coraz to więcej fanek, a niektóre kobiety, wręcz nie wyobrażają już sobie bez nich swoich paznokci. Skąd wzięła się ich wielka popularność?