wtorek, 19 listopad 2019 21:06

Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie

Manicure Kraków Manicure Kraków

Przedłużanie paznokci przy użyciu odpowiednich materiałów umożliwia uzyskanie bardzo ciekawego efektu, jeżeli chodzi o wygląd płytki. Manicure i pedicure, które oferują studia paznokci, to obecnie wiele rodzajów stylizacji paznokci. Z pewnością najpopularniejszy jest manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy. Czym różnią się te metody stylizacji paznokci w Krakowie? Jakie mają wady i zalety?

Paznokcie powinny być trwałe i estetyczne

Jednym z rodzajów stylizacji paznokci, które wykorzystuje się w salonach manicure i pedicure jest metoda akrylowa. Polega ona na przedłużaniu płytki utwardzanym akrylem. Tak zabezpieczony paznokieć jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Paznokcie, które mają nałożoną masę akrylową są też odporne na zarysowania, jak również skutecznie chronią przed nimi znajdującą się pod akrylem płytkę paznokciową.

Co daje akrylowy manicure?

 Dzięki temu, jeżeli masz kruche i łamliwe paznokcie, to łatwiej się one zregenerują, przy zastosowaniu tej metody stylizacji paznokci. Manicure akrylowy wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, od osoby, która zajmuje się paznokciami, ponieważ jest to dość skomplikowany zabieg. Dobrze jest się zgłosić na przykład do tego salonu paznokci w Krakowie: www.sweetnails.pl. Posiada on rozbudowaną ofertę z zakresu manicure.

Jakie są pozostałe rodzaje stylizacji paznokci?

Jedną z bardziej nowoczesnych metod stylizacji paznokci jest manicure żelowy. Stosuje się w nim kilka rodzajów lakierów. Doświadczony specjalista będzie w stanie prawidłowo wykonać manicure żelowy i dobrać do niego odpowiedni lakier. Dzięki temu będzie można właściwie dopasować żel, na przykład, jeżeli chodzi o jego nabłyszczenie, modelowanie oraz pozostałe właściwości.

Manicure hybrydowy w Krakowie

Ostatnim, ale jednocześnie najbardziej popularnym typem stylizacji paznokci jest manicure hybrydowy. Charakteryzuje się tym, że jest niesamowicie trwały. Manicure hybrydowy nie jest skomplikowany w aplikacji, co jest jego zaletą. Jest utwardzany za pomocą specjalistycznej lampy UV. Występuje w bardzo wielu kolorach lakierów hybrydowych. Jeśli szukasz sprawdzonego krajowskiego specjalisty, sprawdź salon kosmetyczny SweetNails.

Czytany 360 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.