sobota, czerwiec 22, 2024
czwartek, 02 styczeń 2020 11:02

Dlaczego lakiery hybrydowe są tak popularne?

Lakiery hybrydowe Lakiery hybrydowe

Twoje koleżanki chwalą się nowymi paznokciami, a ty nie rozumiesz co takiego w nich widzą? Przekonują cię, że ich lakiery hybrydowe są lepsze od twoich zwykłych? Namawiają na wypróbowanie manicure hybrydowego, ale nie potrafią cię do tego skutecznie przekonać?

My postaramy się zrobić to tak, żebyś zapragnęła od razu biec do sklepu i zaopatrzyć się w swój zestaw do manicure. Nie obraź się, ale jesteśmy zdecydowanie po stronie twoich koleżanek. Spróbowałyśmy hybrydy i już nigdy nie sięgniemy po tradycyjne lakiery do paznokci. Dlaczego?

Lakiery hybrydowe to trwałość przez kilka tygodni

Pierwszy i najważniejszy argument za tym, że lakiery hybrydowe to lepszy wybór niż zwykłe. Wyobraź sobie kilka tygodni bez poprawiania i domalowywania ubytków na paznokciach. Brzmi kusząco, prawda? Hybryda nie odchodzi, nie odpryskuje, a kolory nie blakną wraz z czasem.

Pewnie myślisz - jasne, to samo mogę uzyskać zwykłym lakierem. Wystarczy nie sprzątać w domu, nie myć naczyń i nie chodzić na basen. Ale z lakierem hybrydowym nawet takie rzeczy ci nie straszne! Nie musisz wcale zakładać rękawic gumowych podczas sprzątania, ani rezygnować z ulubionych rozrywek. Lakier i tak się utrzyma.

Nie marnujesz czasu na oczekiwanie, aż lakier wyschnie

Zmora wszystkich kobiet, które regularnie malują paznokcie. Tych kilka, a nawet kilkanaście minut, kiedy stajesz się zupełnie bezbronna i nie możesz się nawet podrapać. To chwile, kiedy czekasz, aż twój lakier na paznokciach wyschnie. Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe - możesz zająć się swoimi sprawami od razu po pomalowaniu paznokci.

Lakier nie zejdzie ani nic się na nim nie odbije. To dlatego, że od razu po wyjęciu dłoni spod lampy jest idealnie utwardzony. Możesz wszystkiego dotykać i mieć kontakt z wodą. Nic nie sprawi, że paznokcie będzie trzeba poprawiać. Wszystko dzięki specjalnym składnikom zawartym w lakierach, które utwardzają się pod wpływem światła ledowego.

Bogactwo kolorów lakierów hybrydowych

Jeśli jesteś fanką kolorowych stylizacji, to lakiery hybrydowe zaoferują ci całą paletę barw do wykorzystania na paznokciach. Nie jest ich wcale mniej, niż w przypadku produktów tradycyjnych. Obecnie rynek jest na tyle rozwinięty, że poszerzanie oferty lakierów hybrydowych stało się koniecznością. Każda z nas chce mieć możliwość wyboru odcienia, który najbardziej jej odpowiada.

Lakiery hybrydowe umożliwiają także zrobienie tradycyjnego frencha albo ozdobienia paznokci wzorkami. Dodatkowo możesz użyć naklejek, brokatów, najróżniejszych pyłków i efektów, a nawet kryształków Swarovskiego. W przypadku zwykłego lakieru byłoby to trudne ze względu na słabe możliwości zabezpieczenia i utwardzenia gadżetów.

Sposób na niesforne paznokcie

Lakiery hybrydowe są często wykorzystywane przez dziewczyny, które mają kłopoty z łamliwością i słabą kondycją paznokci. Dają możliwość utwardzenia płytki i zabezpieczenia jej przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Tym samym - pozwalają na wzmocnienie i zapuszczenie naturalnych paznokci.

Jeśli więc dotychczas miałaś jakiekolwiek wątpliwości związane z tym, czy warto skusić się na manicure hybrydowy, to mamy nadzieję, że je rozwialiśmy. Nic nie szkodzi spróbować, a zapewniamy, że na jednym razie się nie skończy. Po kilku tygodniach zapragniesz mieć swój własny zestaw do manicure hybrydowego i będziesz namawiać do tego kolejne osoby.