niedziela, czerwiec 23, 2024
środa, 18 wrzesień 2019 12:39

Krótki przegląd najmodniejszych lakierów do paznokci w 2019 roku

Lakiery do paznokci jesień 2019 Lakiery do paznokci jesień 2019

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, a idealny i perfekcyjny manicure potrafi sprawić, że czujemy się piękne i wyjątkowe.

Dostępne na rynku lakiery do paznokci pozwalają nam stworzyć nie tylko nienaganny i wpasowany w trendy manicure, ale także zadbać o kondycję paznokci i wzmocnić płytkę. Jesteś zwolenniczką prostych, ale efektownych paznokci, a może lubisz kolor i trochę szaleństwa? Zobacz, jakie trendy w manicure obowiązywać będą w tym sezonie.

  1. Lakiery do paznokci w kolorach czerwieni

  2. Blank Space Nail - wielki powrót bezbarwnych lakierów do paznokci

  3. Klasyczny French Manicure z akcentem kolorystycznym

Lato 2019 roku oprócz dobrze znanych i lubianych przez wszystkie kobiety pastelowych odcieni zaskoczyło nas dużą popularnością neonów i intensywnych kolorów. Jasna, mocna kolorystyka idealnie bowiem podkreśla opaleniznę, a odważne wzory wpasowują się w klimat letniego szaleństwa. Nie inaczej będzie w przypadku jesiennych stylizacji. Jakie lakiery do paznokci królować będą w sezonie jesienno-zimowym w 2019 roku? Sprawdź, co mówią nasi eksperci.

Lakiery do paznokci w kolorach czerwieni

W 2019 roku niezaprzeczalnym trendem w kwestii stylizacji paznokci stał się minimalizm. Ponadczasowa czerwień jest więc zawsze dobrym wyborem. Lakiery do paznokci w odcieniach czerwieni pozwolą stworzyć kobiece i eleganckie stylizacje. Interesującym rozwiązaniem może okazać się połączenie czerwieni z czarnym lakierem do paznokci z wykorzystaniem techniki ombre lub też wykorzystanie matowych lakierów, a także powracających do mody lakierów o perłowym wykończeniu.

Blank Space Nail - wielki powrót bezbarwnych lakierów do paznokci

Jednym z najciekawszych trendów jest wpisujący się w ideę minimalizmu Blank Space Nail. Technika ta bazuje na wykorzystaniu bezbarwnych lub jasnych, neutralnych odcieni lakierów do paznokci, którymi pokrywamy całą płytkę paznokcia. Nanosząc drobne, geometryczne bądź kwiatowe wzory, staramy się pozostawić na paznokciu jak najwięcej pustej przestrzeni, czyli tzw. „blank space”. Idealnie sprawdzą się tutaj drobne zdobienia, a także delikatne brokatowe lakiery do paznokci. Ciekawe lakiery do paznokci, które pozwolą Wam stworzyć tego typu stylizację, znaleźć możecie na stronach, takich jak https://www.wizazsklep.pl/61-lakiery-do-paznokci. Odpowiedni dobór lakierów pozwoli otrzymać modny, elegancki, lekki i oryginalny manicure.

Ten typ manicure idealnie sprawdzi się zarówno w eleganckich, stonowanych stylizacjach, jak i na co dzień. Malowanie za pomocą bezbarwnych lakierów do paznokci jest także o wiele prostsze, a łatwość wykonania całej stylizacji sprawia, że z pewnością pokocha go każda z nas. Nie wymaga on bowiem stawiania precyzyjnych kresek i idealnego powtórzenia wzoru na każdym paznokciu i w tym właśnie tkwi jego niepowtarzalność. 

Klasyczny French Manicure z akcentem kolorystycznym

Minimalistyczną inspiracją i jednocześnie wielkim zaskoczeniem może okazać się powrót klasycznego French Manicure. Zyska on jednak zupełnie inną odsłonę. W nowym, nieoczywistym wydaniu zamiast lakierów do paznokci o klasycznych odcieniach bieli i różu bazować będzie na wykorzystaniu kolorowych lakierów do paznokci. Im bardziej szalone i odważne połączenia, tym lepiej. Możecie także poeksperymentować jeśli chodzi o sam kształt kresek, tworząc bardziej geometryczne bądź łagodne przejścia. Ciekawym rozwiązaniem jest także wykorzystanie lakierów do paznokci o matowym wykończeniu. Kolorowe zdobienia na końcówkach paznokci to bardzo efektowne i przyciągające wzrok rozwiązanie, jednak dzięki zastosowaniu neutralnego, klasycznego tła wciąż bardzo eleganckie.

Wśród trendów jesiennych 2019 roku dominuje minimalizm. W zależności od upodobań i umiejętności możemy tworzyć przeróżne stylizacje, wzbogacone licznymi zdobieniami i wzorami. Warto więc dowiedzieć się, jakie lakiery do paznokci będą modne w sezonie jesienno-zimowym 2019 roku.