sobota, 08 listopad 2014 18:18

Testujemy nową suszarkę Remington Easy Cord

Remington - Suszarka Easy Cord Remington - Suszarka Easy Cord

Suszarki są niezwykle przydatnymi urządzeniami. Pozwalają zaoszczędzić czas, stworzyć niejedną fryzurę, a także (wraz z rozwojem techniki i nowych technologii) pielęgnują włosy. Niestety, projektanci suszarek nie zawsze wykazują się w swoich pomysłach zmysłem praktycznym. Ogromne rozmiary, fantazyjne wygięcia, nagrzewające się rączki, czy kabel. Kablowi warto poświęcić osobne zdanie. Kabel jest zwykle albo za krótki i stoimy uwiązane przy gniazdku, albo wręcz przeciwnie – ciągnie się za nami przez połowę mieszkania.

Dzisiaj testujemy nową suszarkę Remington Easy Cord.

Suszarka posiada trzystopniowe ustawienia temperatury suszenia, a także dwie prędkości nawiewu. Przy moich krótkich włosach, wybór opcji suszenia jest ważny- nie potrzebuje mocnego i zbyt gorącego nawiewu, żeby wysuszyć moje loczki. Jest to wielki plus dla posiadaczek gęstych, długich włosów - wyższa temperatura pozwoli na skrócenie czasu suszenia nawet bardzo bujnej fyrzury. 

Projektanci firmy Remington wykazali się pomysłowością i dla swojej suszarki Remington Easy Cord stworzyli wyciągany przewód. Rozwiązanie jest podobne do tego, które znamy z odkurzaczy. Jest to spore ułatwienie w użytkowaniu, a także przechowywaniu suszarki. W porannym pośpiechu nie trzeba tracić cennych minut, na zwijanie kabla.

 

Dodatkowo, designerzy Remingtona postanowili postawić na kolor, projektując suszarkę w eleganckim, koralowym odcieniu. Doskonale wygląda w damskiej łazience.

Nowatorskie (jak na suszarki) rozwiązanie nie uwłaszczyło właściwościom technicznym produktu. Dodatkowo posiada funkcję jonizującą powietrze, co sprawia, że nasze włosy są gładsze.

Podsumowując, jeśli szukacie dobrej technicznie suszarki, która pewnie  leży w dłoni, stylowo wygląda, szybko i bezpiecznie wyszuszu wasze kosmyki - polecamy ten produkt.

Czytany 3941 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.