niedziela, maj 26, 2024
wtorek, 12 maj 2020 18:32

Kosmetyki do pielęgnacji włosów - 1 MINUTE TREATMENT prosto z Australii.

 Juuce 1 minute treatment Juuce 1 minute treatment

Niegdyś o włosy dbano, korzystając z niezwykłych właściwości deszczówki. Choć metoda ta wydaje się kusząca ze względu na niski koszt, trudno byłoby osiągnąć efekty zgodne z obecnymi standardami wyłącznie przy jej użyciu.

Ostatnie dziesięciolecia upłynęły więc pod znakiem nakładania na włosy wątpliwej jakości chemii. Sposób ten był jednak obarczony dużym ryzykiem. Obciążone czupryny co prawda z początku fantastycznie reagowały na chemiczne wynalazki, jednak z czasem ich działanie wydawało się słabnąć. Dodatkowo dobór idealnego produktu wymagał eksperymentowania, co niejednokrotnie kończyło się zniszczeniem łuski włosa lub osłabieniem jego struktury. 

Profesjonalna pielęgnacja włosów wymaga współdziałania z naturą.

Współczesne kobiety, chcące prawidłowo zadbać o kondycję swoich włosów i skóry głowy, mają nieco ułatwione zadanie. Producenci zaczynają dostrzegać potrzebę kompromisu i skupiają swoje wysiłki na tworzeniu ekologicznych kosmetyków do włosów, których efekty utrzymują się długofalowo. Naturalna pielęgnacja włosów polega na korzystaniu wyłącznie z kosmetyków pozbawionych szkodliwych siarczanów i parabenów. Na ich opakowaniach nie znajdziemy także tajemniczych skrótów GMO i PEG - chyba, że w postaci wzmianki, że dany produkt ich nie zawiera. Skład profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów coraz częściej bazuje na sile czerpanej z natury. Co ciekawe, im bardziej naturalny kosmetyk, tym mniej obciąża łuskę włosa i pomaga tym samym naprawić szkody poczynione przez wcześniejsze błędy w stylizacji. Dodatkowo korzystając z nich możemy mieć czyste sumienie. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów nie są bowiem testowane na zwierzętach, a najlepsi producenci dokładają wszelkich starań, by sprzedawać je w opakowaniach w całości poddających się procesowi recyklingu. 

Juuce 1 minute treatment

Juuce 1 minute treatment

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji włosów dla kobiet, które chcą szybkich efektów.

Świetnym przykładem kosmetyków do pielęgnacji włosów, które idealnie wpisują się we współczesne trendy, jest seria Juuce 1 minute treatment australijskiej marki Hairjamm z Brisbane. Firma specjalizuje się w dystrybucji produktów na potrzeby profesjonalnych salonów fryzjerskich, jednak bez najmniejszych trudności możemy je także kupić na potrzeby prywatne. W składzie specyfiku pozwalającego na przeprowadzenie szybkiej kuracji odbudowującej znajdziemy marokańską glinkę lawową, która wykazuje silne działanie nawilżające i oczyszczające. W połączeniu z wyciągiem z dzikiej akacji Golden Wattle pomaga ona odbudować strukturę włosów i skutecznie je odżywić. Włosy odżywione to włosy lśniące, błyszczące i miękkie, a co za tym idzie, niezwykle podatne na układanie. Dzięki naturalnemu składowi australijskiego kosmetyku do pielęgnacji włosów udaje się osiągnąć oczekiwane efekty w ekspresowym tempie. Co więcej, rezultat utrzymuje się dłużej, bowiem kuracja nie maskuje zniszczeń, a naprawia je, wydobywając z włosów ich prawdziwe piękno. Filozofia marki jest skupiona wokół ekologii, co stawia ją wysoko na liście zgodności z oczekiwaniami współczesnych konsumentów. Co zaskakujące, firma powstała już w 2000 roku i skupiała się na promowaniu ekologicznych rozwiązań na długo wcześniej, niż zachowania tego rodzaju zaczęła dyktować moda. Dzięki temu mamy niezwykłą okazję do zadbania o nasze włosy w rytmie natury, korzystając z kosmetyków stworzonych przez doświadczonych profesjonalistów.