Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 sierpień 2014 11:41

Prawdziwe piękno z Esteticmed

Zabiegi medycyny estetycznej klinika Esteticmed Zabiegi medycyny estetycznej klinika Esteticmed

Piękno. Młodość. Szczupła sylwetka. To wartości, które ostatnimi czasy stały się najważniejsze w naszym życiu. Nic w tym złego – wszak dbanie o siebie to przejaw rozsądku i chęci jak najdłuższego życia. Tylko, że zdrowe odżywianie czy uprawianie sportów nie zawsze wystarcza. W takich sytuacjach dobrze jest sięgnąć po medycynę estetyczną, która pomoże nam osiągnąć dokładnie taki wygląd, o jakim marzymy.

Opcji zmiany naszego wyglądu jest wiele. To czy zdecydujesz się na modelowanie sylwetki dzięki takim zabiegom jak lipofilling, liposukcja infradźwiękowa czy też lipoliza iniekcyjna, czy też na odjęcie kilku lat dzięki Endermolab lub radiofrekwencji Pelleve, zależy tylko od Ciebie.

EsteticMed.pl oferuje szeroki zakres usług, w skład których wchodzą mniej lub bardziej inwazyjne zabiegi, których celem jest jedno – poprawa naszego wyglądu, a co za tym idzie – samopoczucia. Co możemy wybrać dla siebie? A chociażby wspomniany lipofilling, czyli przeszczep naszego własnego tłuszczyku z miejsca, w którym jest go za dużo, do miejsca, w którym jest go stanowczo za mało. Oprócz tego Estetic Med proponuje nam biorewitalizację komórkami macierzystymi, która jest terapią stymulującą regenerację komórek skóry.

I chociaż nazwy niektórych zabiegów mogą wydawać się przerażające, większość z nich jest praktycznie bezbolesna, a efekty można zauważyć niemalże od razu. Szeroka gama oferowanych usług pozwala na wybranie dokładnie takiego zabiegu, jaki da najlepsze i najbardziej zbliżone do naszych oczekiwań skutki. Szczególnie, że Klinika Medycyny Estetycznej posiada liczne promocje, dzięki czemu nasze upiększanie wcale nie musi nas wiele kosztować.

A co jeśli nie interesują Cię jakieś poważne zmiany wyglądu ani odmładzanie, lecz chcesz się pozbyć blizny lub tatuażu zrobionego pod wpływem impulsu? Nie musisz szukać innego miejsca – takie drobne zabiegi również znajdują się w ofercie Estetic Med. Do ogromu plusów kliniki warto również dodać profesjonalny i przesympatyczny personel, który z pewnością pomoże nie tylko wybrać idealny zabieg, ale również przygotować się do niego psychicznie. Znakomita opieka i najwyższa jakość usług to rzeczy, którymi wszyscy się chwalą, lecz tylko nie liczni naprawdę oferują. I do tego grona zalicza się Estetic Med.

Czytany 3466 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.