Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 17 lipiec 2014 13:35

Plastyka i korekta powiek

Plastyka powiek Plastyka powiek

O tym, jak ważny jest dla nas wygląd nie trzeba nikogo przekonywać. Atrakcyjność każdej z nas dodaje pewności siebie, jak  najdłużej pragniemy zachować świeży, młodzieńczy wygląd.

Miejscem, gdzie szczególnie zauważyć można efekty upływającego czasu jest nasza twarz. Co możemy zrobić, gdy nasze powieki opadają, wizualnie dodając nam lat?

 Liczba włókien kolagenowych w naszym organizmie zmniejsza się po 25 urodzinach. Szczególnie zauważalne, jest to miejscach, gdzie skóra jest najcieńsza np, na powiekach. Mięśnie unoszące nasze brwi ulegają osłabieniu, co sprawia że powieki opadają. W efekcie nasza twarz wydaję się starsza niż metrykalnie, ogranicza się też nasze pole widzenia. 

W takich przypadkach warto zwrócić się o pomoc do specjalisty z zakresu chirurgii i laserowej plastyki powiek.

Plastyka górnych lub dolnych powiek, dzięki wykorzystaniu lasera Co2 np. MonaLisa Touch jest zabiegiem, krótkim i nie wymagającym hospitalizacji, co jest ważne jeśli nie chcemy odbywać rekonwalescencji w szpitalu. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest długotrwałość efektu, no i oczywiście odmieniona, młodsza twarz.

Plastykę powiek, można wykonać np. w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki przez specjalistów chirurgii ogólnej i plastycznej, dr Konrada Januszka i dr Marka Murawskiego. W przyjaznej atmosferze Centrum wykwalifikowani specjaliści omówią z Tobą spodziewany efekt estetyczny, oraz skierują Cię na badania diagnostyczne.

Ceny zabiegów:

Plastyka powiek górnych: 3500-4000 zł.

Plastyka powiek dolnych: 4500- 5500 zł.

Plastyka powiek górnych i dolnych: 8000 zł.

 

Jeśli chcesz odmłodzić swoją twarz, i dodać sobie pewności siebie zapraszamy:

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Warszawa ul. Pereca 2 

tel. 022 652-34-62 

tel. 022 654-01-14

ul. Wąwozowa 8 lok 7b (wejście od ul. Wańkowicza)

tel. 022 894-83-84 

tel. 022 894-83-85

www.elite.waw.pl

Czytany 1390 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Plastry pod oczy, które odmładzają. Plastry pod oczy, które odmładzają.

  INVEO HYALURON SHOT działa natychmiastowo! Już od pierwszej aplikacji daje efekt gładszej i młodszej skóry wokół oczu. Jak po profesjonalnym zabiegu w salonie kosmetycznym! INVEO HYALURON SHOT działa długofalowo! Regularne aplikacje dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca skracają zmarszczki o 14% i zmniejszają ich liczbę o 38%.

 • Dobre kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu Dobre kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu

  Skóra okolicy oczu starzeje się najszybciej. Cienka, delikatna, często wrażliwa, szybko traci jędrność i elastyczność, spada poziom jej nawilżenia. Zmagamy się ze zmarszczkami i cieniami pod oczami. Nie ma rady. Trzeba sięgać po dobre kosmetyki do pielęgnacji okolic oczu.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce