Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 17 lipiec 2014 13:35

Plastyka i korekta powiek

Plastyka powiek Plastyka powiek

O tym, jak ważny jest dla nas wygląd nie trzeba nikogo przekonywać. Atrakcyjność każdej z nas dodaje pewności siebie, jak  najdłużej pragniemy zachować świeży, młodzieńczy wygląd.

Miejscem, gdzie szczególnie zauważyć można efekty upływającego czasu jest nasza twarz. Co możemy zrobić, gdy nasze powieki opadają, wizualnie dodając nam lat?

 Liczba włókien kolagenowych w naszym organizmie zmniejsza się po 25 urodzinach. Szczególnie zauważalne, jest to miejscach, gdzie skóra jest najcieńsza np, na powiekach. Mięśnie unoszące nasze brwi ulegają osłabieniu, co sprawia że powieki opadają. W efekcie nasza twarz wydaję się starsza niż metrykalnie, ogranicza się też nasze pole widzenia. 

W takich przypadkach warto zwrócić się o pomoc do specjalisty z zakresu chirurgii i laserowej plastyki powiek.

Plastyka górnych lub dolnych powiek, dzięki wykorzystaniu lasera Co2 np. MonaLisa Touch jest zabiegiem, krótkim i nie wymagającym hospitalizacji, co jest ważne jeśli nie chcemy odbywać rekonwalescencji w szpitalu. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest długotrwałość efektu, no i oczywiście odmieniona, młodsza twarz.

Plastykę powiek, można wykonać np. w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki przez specjalistów chirurgii ogólnej i plastycznej, dr Konrada Januszka i dr Marka Murawskiego. W przyjaznej atmosferze Centrum wykwalifikowani specjaliści omówią z Tobą spodziewany efekt estetyczny, oraz skierują Cię na badania diagnostyczne.

Ceny zabiegów:

Plastyka powiek górnych: 3500-4000 zł.

Plastyka powiek dolnych: 4500- 5500 zł.

Plastyka powiek górnych i dolnych: 8000 zł.

 

Jeśli chcesz odmłodzić swoją twarz, i dodać sobie pewności siebie zapraszamy:

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Warszawa ul. Pereca 2 

tel. 022 652-34-62 

tel. 022 654-01-14

ul. Wąwozowa 8 lok 7b (wejście od ul. Wańkowicza)

tel. 022 894-83-84 

tel. 022 894-83-85

www.elite.waw.pl

Czytany 1393 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce