czwartek, 17 lipiec 2014 15:35

Plastyka i korekta powiek

Plastyka powiek Plastyka powiek

O tym, jak ważny jest dla nas wygląd nie trzeba nikogo przekonywać. Atrakcyjność każdej z nas dodaje pewności siebie, jak  najdłużej pragniemy zachować świeży, młodzieńczy wygląd.

Miejscem, gdzie szczególnie zauważyć można efekty upływającego czasu jest nasza twarz. Co możemy zrobić, gdy nasze powieki opadają, wizualnie dodając nam lat?

 Liczba włókien kolagenowych w naszym organizmie zmniejsza się po 25 urodzinach. Szczególnie zauważalne, jest to miejscach, gdzie skóra jest najcieńsza np, na powiekach. Mięśnie unoszące nasze brwi ulegają osłabieniu, co sprawia że powieki opadają. W efekcie nasza twarz wydaję się starsza niż metrykalnie, ogranicza się też nasze pole widzenia. 

W takich przypadkach warto zwrócić się o pomoc do specjalisty z zakresu chirurgii i laserowej plastyki powiek.

Plastyka górnych lub dolnych powiek, dzięki wykorzystaniu lasera Co2 np. MonaLisa Touch jest zabiegiem, krótkim i nie wymagającym hospitalizacji, co jest ważne jeśli nie chcemy odbywać rekonwalescencji w szpitalu. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest długotrwałość efektu, no i oczywiście odmieniona, młodsza twarz.

Plastykę powiek, można wykonać np. w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki przez specjalistów chirurgii ogólnej i plastycznej, dr Konrada Januszka i dr Marka Murawskiego. W przyjaznej atmosferze Centrum wykwalifikowani specjaliści omówią z Tobą spodziewany efekt estetyczny, oraz skierują Cię na badania diagnostyczne.

Ceny zabiegów:

Plastyka powiek górnych: 3500-4000 zł.

Plastyka powiek dolnych: 4500- 5500 zł.

Plastyka powiek górnych i dolnych: 8000 zł.

 

Jeśli chcesz odmłodzić swoją twarz, i dodać sobie pewności siebie zapraszamy:

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Warszawa ul. Pereca 2 

tel. 022 652-34-62 

tel. 022 654-01-14

ul. Wąwozowa 8 lok 7b (wejście od ul. Wańkowicza)

tel. 022 894-83-84 

tel. 022 894-83-85

www.elite.waw.pl

Czytany 1508 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.