wtorek, 14 październik 2014 15:29

Mezoterapia bezigłowa - hialuronowa regeneracja

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Często, żyjąc w pośpiechu nie dostrzegamy zmian, jakie zachodzą na naszej twarzy. Czasem tylko znajdujemy chwilę wytchnienia, spoglądamy w lustro i nierzadko dostajemy małego ataku serca. Zmarszczki, z którymi do tej pory walczyłyśmy za pomocą kremów – pogłębiły się.

Zauważając takie oznaki starzenia się skóry często chcemy działać natychmiastowo. Warto rozważyć wtedy opcję profesjonalnego zabiegu wykonywanego przez lekarza – dermatologa. Jedną z metod jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Zabiegowi iniekcji kwasu hialuronowego powinno się poddać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Być może odbije się to trochę na naszym portfelu, ale możemy mieć pewność zarówno co do jakości zastosowanego materiału, jak i samego wkłucia. Sprawdzonym miejscem są SPA Dr Ireny Eris, z czystym sumieniem możemy się tam oddać rękom najlepszych fachowców. Wykorzystywany do iniekcji kwas hialuronowy jest syntetyczny, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Efekt wygładzenia bruzd i poprawy konturu twarzy utrzymuje się do roku, dlatego zabieg należy powtarzać.

Czytany 2621 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.