Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 14 październik 2014 13:29

Mezoterapia bezigłowa - hialuronowa regeneracja

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Często, żyjąc w pośpiechu nie dostrzegamy zmian, jakie zachodzą na naszej twarzy. Czasem tylko znajdujemy chwilę wytchnienia, spoglądamy w lustro i nierzadko dostajemy małego ataku serca. Zmarszczki, z którymi do tej pory walczyłyśmy za pomocą kremów – pogłębiły się.

Zauważając takie oznaki starzenia się skóry często chcemy działać natychmiastowo. Warto rozważyć wtedy opcję profesjonalnego zabiegu wykonywanego przez lekarza – dermatologa. Jedną z metod jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Zabiegowi iniekcji kwasu hialuronowego powinno się poddać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Być może odbije się to trochę na naszym portfelu, ale możemy mieć pewność zarówno co do jakości zastosowanego materiału, jak i samego wkłucia. Sprawdzonym miejscem są SPA Dr Ireny Eris, z czystym sumieniem możemy się tam oddać rękom najlepszych fachowców. Wykorzystywany do iniekcji kwas hialuronowy jest syntetyczny, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Efekt wygładzenia bruzd i poprawy konturu twarzy utrzymuje się do roku, dlatego zabieg należy powtarzać.

Czytany 2492 razy

Artykuły powiązane

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce