Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 14 październik 2014 13:29

Mezoterapia bezigłowa - hialuronowa regeneracja

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Często, żyjąc w pośpiechu nie dostrzegamy zmian, jakie zachodzą na naszej twarzy. Czasem tylko znajdujemy chwilę wytchnienia, spoglądamy w lustro i nierzadko dostajemy małego ataku serca. Zmarszczki, z którymi do tej pory walczyłyśmy za pomocą kremów – pogłębiły się.

Zauważając takie oznaki starzenia się skóry często chcemy działać natychmiastowo. Warto rozważyć wtedy opcję profesjonalnego zabiegu wykonywanego przez lekarza – dermatologa. Jedną z metod jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Zabiegowi iniekcji kwasu hialuronowego powinno się poddać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Być może odbije się to trochę na naszym portfelu, ale możemy mieć pewność zarówno co do jakości zastosowanego materiału, jak i samego wkłucia. Sprawdzonym miejscem są SPA Dr Ireny Eris, z czystym sumieniem możemy się tam oddać rękom najlepszych fachowców. Wykorzystywany do iniekcji kwas hialuronowy jest syntetyczny, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Efekt wygładzenia bruzd i poprawy konturu twarzy utrzymuje się do roku, dlatego zabieg należy powtarzać.

Czytany 2487 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć? Nauka wizażu od podstaw - od czego zacząć?

  Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej przygody z makijażem i szukasz sposobu na poznanie podstaw, czy wiesz już co nieco, ale chcesz rozwijać swoje umiejętności - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiedząc o tym, jak ciężka może być samodzielna nauka wizażu przygotowaliśmy wskazówki co do tego, jak i gdzie zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które będziesz mogła wykorzystać na sobie, swoich bliskich, a w przyszłości, kto wie, może nawet profesjonalnie na klientkach.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce