Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 14 październik 2014 15:29

Mezoterapia bezigłowa - hialuronowa regeneracja

Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris

Często, żyjąc w pośpiechu nie dostrzegamy zmian, jakie zachodzą na naszej twarzy. Czasem tylko znajdujemy chwilę wytchnienia, spoglądamy w lustro i nierzadko dostajemy małego ataku serca. Zmarszczki, z którymi do tej pory walczyłyśmy za pomocą kremów – pogłębiły się.

Zauważając takie oznaki starzenia się skóry często chcemy działać natychmiastowo. Warto rozważyć wtedy opcję profesjonalnego zabiegu wykonywanego przez lekarza – dermatologa. Jedną z metod jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego.

Zabiegowi iniekcji kwasu hialuronowego powinno się poddać w renomowanym gabinecie kosmetycznym. Być może odbije się to trochę na naszym portfelu, ale możemy mieć pewność zarówno co do jakości zastosowanego materiału, jak i samego wkłucia. Sprawdzonym miejscem są SPA Dr Ireny Eris, z czystym sumieniem możemy się tam oddać rękom najlepszych fachowców. Wykorzystywany do iniekcji kwas hialuronowy jest syntetyczny, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Efekt wygładzenia bruzd i poprawy konturu twarzy utrzymuje się do roku, dlatego zabieg należy powtarzać.

Czytany 2556 razy

Artykuły powiązane

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech Najnowsze sposoby na blizny i rozstępy ze świata high-tech

  Poczciwe kremy i tradycyjne masaże? Nie tylko! Choć w drogeriach nadal można znaleźć mniej więcej takie same środki na cellulit i blizny, jak kilkanaście lat temu, to w gabinetach medycyny estetycznej wszystko zmienia się w błyskawicznym tempie. Przeczytaj o laserze frakcyjnym CO2 i innych!

 • Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu Zabieg ONDA - prawdziwy pogromca tłuszczu

  Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, jak zrzucić swoje zbędne kilogramy? Chcesz zawalczyć o własną sylwetkę jednak nie masz pojęcia, w jaki sposób tego dokonać? Jeśli tak to doskonale się składa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Na jego łamach dowiesz się większej ilości informacji niezbędnych do zrealizowania zamierzonych efektów.

 • Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg? Stylizacja rzęs - co należy wiedzieć przed udaniem się na zabieg?

   Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jego efekty w porównaniu z użyciem tradycyjnej maskary czy domowym przyklejaniem kępek nie mają sobie równych.

 • Gotowa na sylwestra Gotowa na sylwestra

  Za chwilę powitamy nowy, 2020 rok! Jeszcze czas, choć coraz go mniej. Spokojnie, zdążysz! Dzięki kilku prostym zabiegom pielęgnacyjnym w sylwestrową noc poczujesz się jak prawdziwa królowa balu. Nawet, jeśli zaczniesz się szykować za pięć dwunasta.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce