Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 02 kwiecień 2015 10:36

Męska elegancja, czyli zadbana broda

 Remington Beard Kit Remington Beard Kit

Broda czy gładka skóra...Przez lata zarost na twarzy mężczyzny był wyznacznikiem jego męskości, poziomu testosteronu oraz siły. Jednak przyszedł czas, kiedy brodacze odeszli do lamusa, a ich miejsce zajęli panowie o aparycji grzecznego chłopca, ze starannie zaczesaną fryzurą i twarzą gładką jak kobieta.

O gustach się nie dyskutuje, jednak to co dobre, samo się obroni – tym oto sposobem brody znów wróciły do łask i mody. Dla mężczyzny zarost jest tym, czym dla kobiety makijaż i fryzura, tak więc ważne jest, aby dbać o nią odpowiednio. Ale co to znaczy „dbać odpowiednio”? Na przykład zafundować jej urządzenie o lepszej niż maszynka do golenia jakości. Zresztą – panowie zapuszczający brody wcale nie będą potrzebowali niczego do jej golenia. O co zatem właściwie chodzi?

Oczywiście mowa o zestawie Remington Beard Kit, dzięki któremu można ją, czyli brodę, dopracować do absolutnej perfekcji. Tak jak damskie włosy – tak i każda męska broda jest inna i wymaga przez to innej pielęgnacji. Dlatego zestaw do pielęgnacji brody Remington zawiera 3 różne grzebienie, zapewniając różnorodnośc i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Każdy z elementów zestawu został zaprojektowany tak, aby osiągał maksymalną wydajność i skuteczność. Z tego też powodu posiadają one pokryte tytatem, samoostrzące się ostrza, które gwarantują wysoką jakość i trwałe rezultaty.

Wiemy, jak ważna jest higiena, dlatego cieszy nas fakt, iż zestaw obejmuje głowice nadające się do mycia pod bieżącą wodą – dzięki temu czyszczenie i odpowiednie dbanie o produkty staje się znacznie łatwiejsze. Dzięki wysuwanemu trymerowi, precyzyjne modelowanie bokobrodów i wąsów staje się przyjemne i perfekcyjne, bez mowy o niepożądanych błędach.

Dzięki wytrzymałej baterii, urządzenie działa bez zasilania aż do dwóch godzin, a wskaźnik ładowania pozwala na bieżąco kontrolować postępy. Dodatkowo urządzenia używać można również gdy jest podłączone do prądu. W skład zestawu wchodzi także szczotka z włosia dzika, a także nożyczki ze stali nierdzewnej.

Czytany 1998 razy

Artykuły powiązane

 • Czas na prezenty Czas na prezenty

  Zbliża się czas na prezenty. Mikołajki, Boże Narodzenie to okazja do obdarowania ukochanych osób miłym podarunkiem. Jakim? Może wybierzecie coś z naszych podpowiedzi.

 • Pachnące prezenty na święta dla Twoich najbliższych Pachnące prezenty na święta dla Twoich najbliższych

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który możemy spędzić z najbliższymi. Wspólne ubieranie choinki, uroczysta kolacja i wzajemne obdarowywanie się prezentami to nieodłączne elementy wieczoru Wigilijnego. Zastanawiasz się,  co w tym roku podarować pod choinkę ojcu, siostrze czy kuzynowi? Mamy dla Ciebie 4 wyjątkowe, pięknie pachnące propozycje prezentów na święta, które niemal na pewno wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

 • Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie Najpopularniejsze metody stylizacji paznokci w Krakowie

  Przedłużanie paznokci przy użyciu odpowiednich materiałów umożliwia uzyskanie bardzo ciekawego efektu, jeżeli chodzi o wygląd płytki. Manicure i pedicure, które oferują studia paznokci, to obecnie wiele rodzajów stylizacji paznokci. Z pewnością najpopularniejszy jest manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylowy. Czym różnią się te metody stylizacji paznokci w Krakowie? Jakie mają wady i zalety?

 • Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd Medycyna estetyczna - sposób na młody, nieskazitelny wygląd

  Zabiegi medycyny estetycznej w Rzeszowie to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na pięknym wyglądzie twarzy i ciała. Pomagają w likwidacji zmarszczek, modelowaniu i odświeżeniu twarzy, a także pozbyciu się niedoskonałości skóry. Na Podkarpaciu wysokiej jakości usługi w tej dziedzinie oferuje między innymi Akademia Medycyny Estetycznej dr. Szczepańska.

 • Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu Hotel ze SPA - sposób na relaks po ciężkim tygodniu

  Gdzie spędzić weekend po ciężkim tygodniu w pracy, aby odpocząć i naładować akumulatory na kolejne miesiące? Często zaszycie się we własnym mieszkaniu nie pozwala nam na pełne zrelaksowanie się, bo wciąż myślimy o nadchodzącym poniedziałku, remoncie, który przydałoby się zrobić, stercie prania czy generalnym porządku w szafach.