Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 02 kwiecień 2015 08:36

Męska elegancja, czyli zadbana broda

 Remington Beard Kit Remington Beard Kit

Broda czy gładka skóra...Przez lata zarost na twarzy mężczyzny był wyznacznikiem jego męskości, poziomu testosteronu oraz siły. Jednak przyszedł czas, kiedy brodacze odeszli do lamusa, a ich miejsce zajęli panowie o aparycji grzecznego chłopca, ze starannie zaczesaną fryzurą i twarzą gładką jak kobieta.

O gustach się nie dyskutuje, jednak to co dobre, samo się obroni – tym oto sposobem brody znów wróciły do łask i mody. Dla mężczyzny zarost jest tym, czym dla kobiety makijaż i fryzura, tak więc ważne jest, aby dbać o nią odpowiednio. Ale co to znaczy „dbać odpowiednio”? Na przykład zafundować jej urządzenie o lepszej niż maszynka do golenia jakości. Zresztą – panowie zapuszczający brody wcale nie będą potrzebowali niczego do jej golenia. O co zatem właściwie chodzi?

Oczywiście mowa o zestawie Remington Beard Kit, dzięki któremu można ją, czyli brodę, dopracować do absolutnej perfekcji. Tak jak damskie włosy – tak i każda męska broda jest inna i wymaga przez to innej pielęgnacji. Dlatego zestaw do pielęgnacji brody Remington zawiera 3 różne grzebienie, zapewniając różnorodnośc i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Każdy z elementów zestawu został zaprojektowany tak, aby osiągał maksymalną wydajność i skuteczność. Z tego też powodu posiadają one pokryte tytatem, samoostrzące się ostrza, które gwarantują wysoką jakość i trwałe rezultaty.

Wiemy, jak ważna jest higiena, dlatego cieszy nas fakt, iż zestaw obejmuje głowice nadające się do mycia pod bieżącą wodą – dzięki temu czyszczenie i odpowiednie dbanie o produkty staje się znacznie łatwiejsze. Dzięki wysuwanemu trymerowi, precyzyjne modelowanie bokobrodów i wąsów staje się przyjemne i perfekcyjne, bez mowy o niepożądanych błędach.

Dzięki wytrzymałej baterii, urządzenie działa bez zasilania aż do dwóch godzin, a wskaźnik ładowania pozwala na bieżąco kontrolować postępy. Dodatkowo urządzenia używać można również gdy jest podłączone do prądu. W skład zestawu wchodzi także szczotka z włosia dzika, a także nożyczki ze stali nierdzewnej.

Czytany 1973 razy

Artykuły powiązane

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!

 • Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce Akcesoria i produkty do makijażu, które warto mieć w kosmetyczce

  Kobieca torebka czy kosmetyczka niewątpliwie pomieszczą wiele zarówno potrzebnych, jak i niepotrzebnych rzeczy. Znajdziemy w niech nie tylko kosmetyki, ale również akcesoria, środki higieny osobistej, przybory piśmiennicze i różnego rodzaju lekarstwa.