czwartek, 02 kwiecień 2015 10:36

Męska elegancja, czyli zadbana broda

 Remington Beard Kit Remington Beard Kit

Broda czy gładka skóra...Przez lata zarost na twarzy mężczyzny był wyznacznikiem jego męskości, poziomu testosteronu oraz siły. Jednak przyszedł czas, kiedy brodacze odeszli do lamusa, a ich miejsce zajęli panowie o aparycji grzecznego chłopca, ze starannie zaczesaną fryzurą i twarzą gładką jak kobieta.

O gustach się nie dyskutuje, jednak to co dobre, samo się obroni – tym oto sposobem brody znów wróciły do łask i mody. Dla mężczyzny zarost jest tym, czym dla kobiety makijaż i fryzura, tak więc ważne jest, aby dbać o nią odpowiednio. Ale co to znaczy „dbać odpowiednio”? Na przykład zafundować jej urządzenie o lepszej niż maszynka do golenia jakości. Zresztą – panowie zapuszczający brody wcale nie będą potrzebowali niczego do jej golenia. O co zatem właściwie chodzi?

Oczywiście mowa o zestawie Remington Beard Kit, dzięki któremu można ją, czyli brodę, dopracować do absolutnej perfekcji. Tak jak damskie włosy – tak i każda męska broda jest inna i wymaga przez to innej pielęgnacji. Dlatego zestaw do pielęgnacji brody Remington zawiera 3 różne grzebienie, zapewniając różnorodnośc i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Każdy z elementów zestawu został zaprojektowany tak, aby osiągał maksymalną wydajność i skuteczność. Z tego też powodu posiadają one pokryte tytatem, samoostrzące się ostrza, które gwarantują wysoką jakość i trwałe rezultaty.

Wiemy, jak ważna jest higiena, dlatego cieszy nas fakt, iż zestaw obejmuje głowice nadające się do mycia pod bieżącą wodą – dzięki temu czyszczenie i odpowiednie dbanie o produkty staje się znacznie łatwiejsze. Dzięki wysuwanemu trymerowi, precyzyjne modelowanie bokobrodów i wąsów staje się przyjemne i perfekcyjne, bez mowy o niepożądanych błędach.

Dzięki wytrzymałej baterii, urządzenie działa bez zasilania aż do dwóch godzin, a wskaźnik ładowania pozwala na bieżąco kontrolować postępy. Dodatkowo urządzenia używać można również gdy jest podłączone do prądu. W skład zestawu wchodzi także szczotka z włosia dzika, a także nożyczki ze stali nierdzewnej.

Czytany 2071 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.