Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 07 kwiecień 2015 07:49

Wyszczotkuj zanieczyszczenia!

Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal

Toksyny, wszędzie toksyny...Rozejrzyj się dookoła siebie – dostrzegasz ten wszechobecny brud, chemię w jedzeniu, kosmetykach, zanieczyszczone powietrze? Wiemy doskonale, jak bardzo zanieczyszczenia z otoczenia wpływają negatywnie na nasz wygląd – obciążają włosy, zapychają cerę sprawiając, że pojawiają się na niej brzydkie wypryski... Dodatkowo każdego dnia stosujemy mnóstwo kosmetyków, które także przyczyniają się do tego, iż cera wygląda coraz to gorzej i gorzej. Czy Twoja cera jest szara i zanieczyszczona, pomimo że dbasz o nią regularnie? 

Wiemy, że absolutną podstawą pielęgnacji każdego typu skóry powinno być jej regularne i dokładne oczyszczanie. Same kosmetyki myjące nie zawsze jednak są w stanie sprostać temu zadaniu na sto procent. Dlatego warto zastosować metodę mechaniczną, na przykład szczoteczkę do twarzy Remington REVEAL. To kolejny, innowacyjny krok dla czystej i pięknej skóry, która odwdzięczy Ci się promiennym wyglądem każdego dnia. Urządzenie to, wykorzystując zaawansowaną technologię czyszczenia, przynosi skórze nową energię. Dzięki niej staje się ona głęboko oczyszczona, zdrowa oraz promienna.

Użycie owego sprzętu jest bardzo proste i przyjemne, dzięki czemu już po pierwszym użyciu wpisze się w stały rytuał pielęgnacji twarzy. Dzięki głowicy, która wykonuje jednocześnie ruch obrotowy i wibracyjny – proces oczyszczania jest optymalizowany. Zamontowany minutnik co 20 sekund inforuje o tym, iż można przejść do kolejnego obszaru twarzy. Trzy ustawienia prędkości dają użytkowniczce dodatkową kontrolę nad całym zabiegiem.

Co najważniejsze – jedno naładowanie powoduje, iż szczotka użyta zostać może nawet 30 razy, a po użyciu spokojnie można umyć ją pod bieżącą wodą, bowiem jest w pełni wodoodorna.

Szczoteczka wyposażona jest w 3 końcówki : standardową, do wrażliwej skóry, a także masująca. Sekret jej działania polega na usuwaniu zanieczyszczeń zamkniętych w porach, które to uniemożliwiają produktom do pielęgnacji właściwe działanie. Dzięki żaróweczkom LED znajdującym się dookoła głowicy, skóra podczas czyszczenia jest delikatnie oświetlana, co wpływa na większą przyjemność zabiegu

Czytany 2536 razy

Artykuły powiązane

 • Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym Wampirzy lifting - najpopularniejszy zabieg z osoczem bogatopłytkowym

  Wampirzy lifting to bardzo tajemnicza nazwa zabiegu oferowanego przez kliniki medycyny estetycznej, który pokochały kobiety na całym świecie. Nazwa może początkowo odstraszać, jednak w istocie jest to bardzo skuteczny zabieg odmładzający i regenerujący tkanki. Dlaczego kojarzony jest z wampirami i jaki to ma wpływ na efekty terapii? O to i o inne zagadnienia związane z wampirzym liftingiem zapytaliśmy ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki.

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania Rzęsy norki czy rzęsy syntetyczne, czyli jak wybrać idealny rodzaj sztucznych rzęs i metodę ich przedłużania

  Decydując się na zabieg przedłużania rzęs oczekujemy zjawiskowego efektu pięknego spojrzenia, ale również trwałości i wysokiej jakości zabiegu. Aby wybrać najlepszą dla siebie opcję warto poznać rodzaje materiałów używanych do produkcji sztucznych rzęs, rodzaj skrętu i metody aplikacja - dzięki temu możliwe będzie świadome dopasowanie rzęs do swoich potrzeb i typu urody.

 • Wady i zalety kremu BB Wady i zalety kremu BB

  Do Polski przywędrował ze wschodu. Początkowo traktowany podejrzliwie, stopniowo zaczął podbijać rynek kosmetyków kolorowych, w dużym stopniu wypierając tradycyjne podkłady do twarzy. Krem BB - za co można go pokochać, za co znienawidzić?