Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 07 kwiecień 2015 09:49

Wyszczotkuj zanieczyszczenia!

Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal

Toksyny, wszędzie toksyny...Rozejrzyj się dookoła siebie – dostrzegasz ten wszechobecny brud, chemię w jedzeniu, kosmetykach, zanieczyszczone powietrze? Wiemy doskonale, jak bardzo zanieczyszczenia z otoczenia wpływają negatywnie na nasz wygląd – obciążają włosy, zapychają cerę sprawiając, że pojawiają się na niej brzydkie wypryski... Dodatkowo każdego dnia stosujemy mnóstwo kosmetyków, które także przyczyniają się do tego, iż cera wygląda coraz to gorzej i gorzej. Czy Twoja cera jest szara i zanieczyszczona, pomimo że dbasz o nią regularnie? 

Wiemy, że absolutną podstawą pielęgnacji każdego typu skóry powinno być jej regularne i dokładne oczyszczanie. Same kosmetyki myjące nie zawsze jednak są w stanie sprostać temu zadaniu na sto procent. Dlatego warto zastosować metodę mechaniczną, na przykład szczoteczkę do twarzy Remington REVEAL. To kolejny, innowacyjny krok dla czystej i pięknej skóry, która odwdzięczy Ci się promiennym wyglądem każdego dnia. Urządzenie to, wykorzystując zaawansowaną technologię czyszczenia, przynosi skórze nową energię. Dzięki niej staje się ona głęboko oczyszczona, zdrowa oraz promienna.

Użycie owego sprzętu jest bardzo proste i przyjemne, dzięki czemu już po pierwszym użyciu wpisze się w stały rytuał pielęgnacji twarzy. Dzięki głowicy, która wykonuje jednocześnie ruch obrotowy i wibracyjny – proces oczyszczania jest optymalizowany. Zamontowany minutnik co 20 sekund inforuje o tym, iż można przejść do kolejnego obszaru twarzy. Trzy ustawienia prędkości dają użytkowniczce dodatkową kontrolę nad całym zabiegiem.

Co najważniejsze – jedno naładowanie powoduje, iż szczotka użyta zostać może nawet 30 razy, a po użyciu spokojnie można umyć ją pod bieżącą wodą, bowiem jest w pełni wodoodorna.

Szczoteczka wyposażona jest w 3 końcówki : standardową, do wrażliwej skóry, a także masująca. Sekret jej działania polega na usuwaniu zanieczyszczeń zamkniętych w porach, które to uniemożliwiają produktom do pielęgnacji właściwe działanie. Dzięki żaróweczkom LED znajdującym się dookoła głowicy, skóra podczas czyszczenia jest delikatnie oświetlana, co wpływa na większą przyjemność zabiegu

Czytany 2573 razy

Artykuły powiązane

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki? W jakim miejscu kupić dobre kosmetyki?

  Bez czego nie wyobrażasz sobie swojej idealnej codzienności? My przede wszystkim od zawsze stawiamy na wygodę i odpowiednią pielęgnację ciała.