Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 07 kwiecień 2015 07:49

Wyszczotkuj zanieczyszczenia!

Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal

Toksyny, wszędzie toksyny...Rozejrzyj się dookoła siebie – dostrzegasz ten wszechobecny brud, chemię w jedzeniu, kosmetykach, zanieczyszczone powietrze? Wiemy doskonale, jak bardzo zanieczyszczenia z otoczenia wpływają negatywnie na nasz wygląd – obciążają włosy, zapychają cerę sprawiając, że pojawiają się na niej brzydkie wypryski... Dodatkowo każdego dnia stosujemy mnóstwo kosmetyków, które także przyczyniają się do tego, iż cera wygląda coraz to gorzej i gorzej. Czy Twoja cera jest szara i zanieczyszczona, pomimo że dbasz o nią regularnie? 

Wiemy, że absolutną podstawą pielęgnacji każdego typu skóry powinno być jej regularne i dokładne oczyszczanie. Same kosmetyki myjące nie zawsze jednak są w stanie sprostać temu zadaniu na sto procent. Dlatego warto zastosować metodę mechaniczną, na przykład szczoteczkę do twarzy Remington REVEAL. To kolejny, innowacyjny krok dla czystej i pięknej skóry, która odwdzięczy Ci się promiennym wyglądem każdego dnia. Urządzenie to, wykorzystując zaawansowaną technologię czyszczenia, przynosi skórze nową energię. Dzięki niej staje się ona głęboko oczyszczona, zdrowa oraz promienna.

Użycie owego sprzętu jest bardzo proste i przyjemne, dzięki czemu już po pierwszym użyciu wpisze się w stały rytuał pielęgnacji twarzy. Dzięki głowicy, która wykonuje jednocześnie ruch obrotowy i wibracyjny – proces oczyszczania jest optymalizowany. Zamontowany minutnik co 20 sekund inforuje o tym, iż można przejść do kolejnego obszaru twarzy. Trzy ustawienia prędkości dają użytkowniczce dodatkową kontrolę nad całym zabiegiem.

Co najważniejsze – jedno naładowanie powoduje, iż szczotka użyta zostać może nawet 30 razy, a po użyciu spokojnie można umyć ją pod bieżącą wodą, bowiem jest w pełni wodoodorna.

Szczoteczka wyposażona jest w 3 końcówki : standardową, do wrażliwej skóry, a także masująca. Sekret jej działania polega na usuwaniu zanieczyszczeń zamkniętych w porach, które to uniemożliwiają produktom do pielęgnacji właściwe działanie. Dzięki żaróweczkom LED znajdującym się dookoła głowicy, skóra podczas czyszczenia jest delikatnie oświetlana, co wpływa na większą przyjemność zabiegu

Czytany 2543 razy

Artykuły powiązane

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji? Epilacja laserowa - skuteczna i bezbolesna metoda depilacji?

  Nieskazitelnie gładkie nogi to marzenie wielu kobiet, niestety codzienne korzystanie z jednorazowych maszynek do golenia bywa dosyć uciążliwe. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabiegu epilacji, czyli trwałego usuwania zbędnego owłosienia przy pomocy lasera. Czy warto zdecydować się właśnie na tę metodę? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami I miejsce w Hicie Kosmetycznym dla Żelu do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami

  Niezmiernie miło nam poinformować, że Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i algami zdobył I miejsce w konkursie HIT Kosmetyczny w kategorii kosmetyków aptecznych, organizowanym przez miesięcznik Dobre Rady!