wtorek, 07 kwiecień 2015 09:49

Wyszczotkuj zanieczyszczenia!

Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal Remington - Szczoteczka do oczyszczania twarzy Reveal

Toksyny, wszędzie toksyny...Rozejrzyj się dookoła siebie – dostrzegasz ten wszechobecny brud, chemię w jedzeniu, kosmetykach, zanieczyszczone powietrze? Wiemy doskonale, jak bardzo zanieczyszczenia z otoczenia wpływają negatywnie na nasz wygląd – obciążają włosy, zapychają cerę sprawiając, że pojawiają się na niej brzydkie wypryski... Dodatkowo każdego dnia stosujemy mnóstwo kosmetyków, które także przyczyniają się do tego, iż cera wygląda coraz to gorzej i gorzej. Czy Twoja cera jest szara i zanieczyszczona, pomimo że dbasz o nią regularnie? 

Wiemy, że absolutną podstawą pielęgnacji każdego typu skóry powinno być jej regularne i dokładne oczyszczanie. Same kosmetyki myjące nie zawsze jednak są w stanie sprostać temu zadaniu na sto procent. Dlatego warto zastosować metodę mechaniczną, na przykład szczoteczkę do twarzy Remington REVEAL. To kolejny, innowacyjny krok dla czystej i pięknej skóry, która odwdzięczy Ci się promiennym wyglądem każdego dnia. Urządzenie to, wykorzystując zaawansowaną technologię czyszczenia, przynosi skórze nową energię. Dzięki niej staje się ona głęboko oczyszczona, zdrowa oraz promienna.

Użycie owego sprzętu jest bardzo proste i przyjemne, dzięki czemu już po pierwszym użyciu wpisze się w stały rytuał pielęgnacji twarzy. Dzięki głowicy, która wykonuje jednocześnie ruch obrotowy i wibracyjny – proces oczyszczania jest optymalizowany. Zamontowany minutnik co 20 sekund inforuje o tym, iż można przejść do kolejnego obszaru twarzy. Trzy ustawienia prędkości dają użytkowniczce dodatkową kontrolę nad całym zabiegiem.

Co najważniejsze – jedno naładowanie powoduje, iż szczotka użyta zostać może nawet 30 razy, a po użyciu spokojnie można umyć ją pod bieżącą wodą, bowiem jest w pełni wodoodorna.

Szczoteczka wyposażona jest w 3 końcówki : standardową, do wrażliwej skóry, a także masująca. Sekret jej działania polega na usuwaniu zanieczyszczeń zamkniętych w porach, które to uniemożliwiają produktom do pielęgnacji właściwe działanie. Dzięki żaróweczkom LED znajdującym się dookoła głowicy, skóra podczas czyszczenia jest delikatnie oświetlana, co wpływa na większą przyjemność zabiegu

Czytany 2682 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.