czwartek, 27 luty 2020 18:12

Jak prawidłowo dobrać naturalne włosy doczepiane?

Dopinki Cameron Hair Dopinki Cameron Hair

Jeśli planujesz zakup włosów doczepianych, by Twoja fryzura wyglądała efektownie i zjawiskowo, musisz zwrócić uwagę na klika ważnych aspektów, które pozwolą Ci osiągnąć wymarzony efekt. Doczepiane włosy muszą wyglądać bezbłędnie, ponieważ jeśli zostaną źle dobrane, to będą się wyróżniać i widoczna będzie różnica pomiędzy dopinką, a naturalnymi włosami.

Jak dobrać naturalne włosy doczepiane i czym kierować się podczas ich wyboru?

Odpowiedni kolor

Idealny odcień dopinki jest niezwykle ważny ponieważ sprawia, że doczepione włosy wyglądają jak nasze naturalne. Gdy kolorystyka jest zaburzona, to włosy wyglądają nieestetycznie i nieatrakcyjnie, a przecież chodzi nam o to, by nasza fryzura wyglądała zjawiskowo. Dobierając właściwy kolor naturalnych doczepianych włosów, należy zwrócić uwagę na numerację i nazwę konkretnego koloru. Jeśli masz problem z ustaleniem konkretnego kolory swoich włosów, to możesz zwrócić się do obsługi sklepuhttps://cameron-hair.pl/, by pomogła określić i dobrać Ci odpowiedni kolor naturalnej dopinki.

Kiedy wiesz już jaki kolor
dopinki pasuje do Twoich włosów, to pozostaje wybór metody ich zakładania. Najpopularniejszymi metodami są:
clip in,
• flip in.


Metoda clip in polega na przypinaniu dopinki za pomocą klipsów, natomiast przy flip in dopinka trzyma się na przeźroczystej żyłce-gumce.

Czy należy dbać o naturalne włosy doczepiane?

Naturalne włosy doczepiane są bardziej odporne na działanie wysokich temperatur i warunków atmosferycznych. Nie oznacza to oczywiście, że nie należy o nie dbać. Najważniejszą zasadą dbania o naturalne włosy doczepiane, jest stosowanie specjalnych dedykowanych im szczotek. Warto stosować także specjalistyczne szampony i odżywki, które nadają błysku i gładkości naszym dopinkom.

Naturalne włosy doczepiane, są idealnym sposobem na szybką i skuteczną zmianę wyglądu naszej fryzury. Dzięki dopinkom nasza fryzura maksymalnie zwiększy objętość i sprawi, że będziemy wyglądać niczym gwiazdy Hollywood.

 

 
Czytany 112 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.