czwartek, 05 czerwiec 2014 15:30

Golenie może być przyjemne

Wilkinson Quattro for Women Wilkinson Quattro for Women

Jak wiemy, golenie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Często samo słowo spędza nam sen z powiek. Podrażnienia, zacięcia i drobne ranki powodują dyskomfort, swędzenie, a nie raz ból. Kiedy dojdzie do stanu zapalnego, nie jest nam ani specjalnie dobrze, ani zbyt dobrze nie wyglądamy. Co zrobić, by nasze nogi oraz inne części ciała były zawsze gładkie i bez podrażnień?

 Firma Wilkinson, w trosce o delikatną kobiecą skórę stworzyła maszynkę do golenia Wilkinson Quattro for Women. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych maszynek dostępnych na rynku. Ta jednorazówka Wilkinson daje nam jakość oraz komfort golenia. Wygoda jest nieporównywalna z maszynkami wielokrotnego użytku (systemowymi), które nie raz są ciężkie i nieporęczne. Sama maszynka posiada 4 ostrza, które golą niezwykle delikatnie. Sama czynność nie musi zawsze kojarzyć się z bólem i cierpieniem. Od dziś może zmienić się w przyjemność i zadowolenie z gładkiej, niepodrażnionej skóry. 

Dokładność golenia to zasługa czterech ostrzy zastosowanych w budowie maszynki Wilkinson Quattro for Women. Ostrza są umiejscowione na ruchomej główce, a pasek napinający pomaga nawilżyć skórę. Specjalna kratka, która jest widoczna na ostrzach, chroni przed zacięciami i ranami. Warto zwrócić uwagę na uchwyt, który łatwo się trzyma zapewniając precyzję ruchów. Pasek nawilżający zawiera substancje takie jak aloes, witamina E oraz witamina B5. Połączenie tych składników zapewnia nam nawilżoną oraz delikatną skórę po goleniu. 

Cena to około 19,99zł za opakowanie. Możemy zakupić je w lepszej drogerii lub hipermarkecie. 

Z maszynkami Wilkinson życie staje się gładsze!

Czytany 1439 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.