Polecane artykuły

 • 1
środa, 26 luty 2014 17:54

Pewność siebie i energia z Dior Addict

Dior - Addict Dior - Addict

Perfumy Dior Addict reklamują się słowami: przyjemność, zmysłowość, energia. Ciężka, kwiatowo-pudrowa kompozycja zapachowa dla kobiet, wprowadzona do sprzedaży przez dom mody Christian Dior w 2002 roku. Dominuje w nim zdecydowanie pudrowa woń wanilii - w pierwszej kolejności za sprawą nuty kwiatu kaktusa rosnącego na Jamajce

, zwanego "królową nocy", gdyż zakwita tylko długo po zmroku, emanując silnym przypominającym wanilię aromatem, a następnie urzekającej wanilii. Jej zapach uznawany jest jednocześnie za niezwykle erotyczny i zmysłowy. Addict należy do zapachów otulających, dających niepowtarzalne wrażenie ciepła i przyjemnego rozleniwienia. Jest intensywny, lecz nie duszący. Początkowo umiarkowanie zmysłowy, po pewnym czasie przeradza się w zapach erotyczny.

Przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet odważnych, które pragną zostać dostrzeżone i trochę prowokować, nie przestając jednak budzić sympatii. Budują wokół kobiety pozytywną aurę, która jest połączona z dodaniem pewności siebie i gracji. 

Moja przygoda z tym zapachem zaczęła się gdy miałam 15 lat, już jako nastolatka podkradałam mamie kilka kropel i czułam się najbardziej oryginalną i dumną małą kobietą na świecie. Zapach to mój absolutny faworyt, jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z bardziej intrygującym i wyrafinowanym zapachem. Jest bardzo ekstrawagancki, ciepły, orientalny, marzenie każdej kobiety.

Dior Addict sprawi, że każda kobieta będzie czuła się jak gwiazda. Jest to idealne dopełnienie kobiety pełnej klasy, pewnej siebie, śmiało dążącej do swoich celów. Maksymalnie trwały, na ubraniach potrafi przetrwał nawet ponad tydzień! Zawsze będę do niego wracała.

Absolutny król wśród królów perfum. Idealny !

Czytany 1475 razy

Artykuły powiązane

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jakie zapachy będą modne jesienią Jakie zapachy będą modne jesienią

  Latem najchętniej kupujemy zapachy, w których pierwsze skrzypce grają nuty owocowe.

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pachnący ogród NOU Pachnący ogród NOU

  Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. Tym razem zapraszamy do ogrodu tętniącego nutami jaśminu.

Media