Polecane artykuły

 • 1

środa, 26 luty 2014 17:21

Kwiatowa łagodość Coty, Bottega Veneta EDP

Coty- Bottega Veneta Coty- Bottega Veneta

Kwiatowy zapach z nutami mchu dębowego, indyjskiego jaśminu sambac, brazylijskiego, różowego pieprzu, obok którego trudno przejść bez chwili uwagi. Wyczuć można tam również paczulę i włoską bergamotkę. Zapach dostępny nie tylko w butelkach perfum, ale również jako krem do ciała balsam, a także żel pod prysznic - od września 2013 w sklepach Bottega Veneta.

 "Bottega Veneta" jest opisana jako zapach, przy którym na myśl przychodzi skórzany styl i elegancja, zaś hasłem kampanii promocyjnej jest `niewidzialny, prywatny luksus`. Inspiracją do stworzenia zapachu był stary, zabytkowy  dom w okolicy rejonu Veneto we Włoszech. 

Buteleczka stworzona jest ze szkła Murano w edycji limitowanej. Cena "Bottega Veneta" została ustalona na całym świecie na 395 dolarów. Zapach dostępny jest w formie wody perfumowanej o pojemności 50 i 70 ml. Ponadto dostępny jest również w formie kremu do ciała, balsamu do ciała oraz żelu pod prysznic. 

Gdybym miała wybrać 1 zapach, za który otrzymuję najwięcej komplementów, bez wahania powiedziałabym, że to BV EDP. Potrafi pięknie ułożyć się na skórze. Bardzo elegancki, doskonale wyważony, składniki najwyższej jakości.Czasami odbieram go jako ziemisty, skórzany, ostry, prawie męski, innym razem czuję elegancką skórę i miękkie słodkie kwiaty. Zapach na pierwsze "wąchnięcie" może wydać się byt unisex, lecz to złudzenie szybko mija. Pierwsze skojarzenie, kiedy poznałam ten zapach to skóra, patchouli i mech na tle egipskiego olejku. Te słodkie kwiaty nieco mnie rozczarowały. Spodziewałam się kwiatów duszących, a czułam łagodne i kobiece. Z czasem jednak doceniłam kwiatową łagodność.

Gdy wybieram go kierowana intuicją - są eleganckie, skórzane, otulają mnie głębią. 

Zapach zdecydowanie nie zmienia się z czasem.

 

 

 

Czytany 1344 razy

Artykuły powiązane

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pachnący ogród NOU Pachnący ogród NOU

  Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. Tym razem zapraszamy do ogrodu tętniącego nutami jaśminu.

 • Zapachy na Walentynki Zapachy na Walentynki

  Walentynki – dzień miłości i miłych niespodzianek. Na tę okazję proponujemy dwa zapachy. NOU Woody dla niego i NOU Cherry Blossom dla niej.Obydwa są pięknym wyznaniem uczuć.

 • Bajeczny ogród NOU Bajeczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Sukces wody perfumowanej NOU Peony Sukces wody perfumowanej NOU Peony

  Jest się czym pochwalić. W tym roku młoda polska marka NOU otrzymała niezwykle cenną nagrodę - Doskonałość Roku Twojego Stylu 2018. Nagrodę przyznano za kwiatowo-owocową wodę perfumowaną dla kobiet - NOU Peony. To wspaniale, bo zapach można dostać w Rossmannie i to za bardzo rozsądną cenę.

Media