Polecane artykuły

 • 1
środa, 26 luty 2014 17:21

Kwiatowa łagodość Coty, Bottega Veneta EDP

Coty- Bottega Veneta Coty- Bottega Veneta

Kwiatowy zapach z nutami mchu dębowego, indyjskiego jaśminu sambac, brazylijskiego, różowego pieprzu, obok którego trudno przejść bez chwili uwagi. Wyczuć można tam również paczulę i włoską bergamotkę. Zapach dostępny nie tylko w butelkach perfum, ale również jako krem do ciała balsam, a także żel pod prysznic - od września 2013 w sklepach Bottega Veneta.

 "Bottega Veneta" jest opisana jako zapach, przy którym na myśl przychodzi skórzany styl i elegancja, zaś hasłem kampanii promocyjnej jest `niewidzialny, prywatny luksus`. Inspiracją do stworzenia zapachu był stary, zabytkowy  dom w okolicy rejonu Veneto we Włoszech. 

Buteleczka stworzona jest ze szkła Murano w edycji limitowanej. Cena "Bottega Veneta" została ustalona na całym świecie na 395 dolarów. Zapach dostępny jest w formie wody perfumowanej o pojemności 50 i 70 ml. Ponadto dostępny jest również w formie kremu do ciała, balsamu do ciała oraz żelu pod prysznic. 

Gdybym miała wybrać 1 zapach, za który otrzymuję najwięcej komplementów, bez wahania powiedziałabym, że to BV EDP. Potrafi pięknie ułożyć się na skórze. Bardzo elegancki, doskonale wyważony, składniki najwyższej jakości.Czasami odbieram go jako ziemisty, skórzany, ostry, prawie męski, innym razem czuję elegancką skórę i miękkie słodkie kwiaty. Zapach na pierwsze "wąchnięcie" może wydać się byt unisex, lecz to złudzenie szybko mija. Pierwsze skojarzenie, kiedy poznałam ten zapach to skóra, patchouli i mech na tle egipskiego olejku. Te słodkie kwiaty nieco mnie rozczarowały. Spodziewałam się kwiatów duszących, a czułam łagodne i kobiece. Z czasem jednak doceniłam kwiatową łagodność.

Gdy wybieram go kierowana intuicją - są eleganckie, skórzane, otulają mnie głębią. 

Zapach zdecydowanie nie zmienia się z czasem.

 

 

 

Czytany 1393 razy

Artykuły powiązane

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jak wydawać mało i cieszyć się życiem Jak wydawać mało i cieszyć się życiem

  Wielu z nas zastanawia się, jak planować swoje zakupy w taki sposób, aby nie musieć wydawać na upragnione rzeczy majątku, a zarazem nie skazywać się na konieczność korzystania z produktów niskiej klasy.

 • Jakie zapachy będą modne jesienią Jakie zapachy będą modne jesienią

  Latem najchętniej kupujemy zapachy, w których pierwsze skrzypce grają nuty owocowe.

 • Romantyczny ogród NOU Romantyczny ogród NOU

  Marka NOU tym razem zaprasza nas do ogrodów pełnych przepięknych kwiatów. Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach.

 • Pachnący ogród NOU Pachnący ogród NOU

  Nowa linia NOU Flowers to sześć przepięknych zapachów, a tym samym sześć wspaniałych podróży po bajecznych ogrodach. Tym razem zapraszamy do ogrodu tętniącego nutami jaśminu.

Media