sobota, 01 marzec 2014 14:26

Siła kobiecości we flakonie perfum Iceberg White

Iceberg White Iceberg White

Siła kobiecości i zmysłowa harmonia od teraz zamknięta w perfumach dla kobiet Iceberg White. Łączy w sobie niezwykłą delikatność, a jednocześnie jest charakterny. Na pewno zostaniesz zapamiętana i kojarzona głównie z tym zapachem. Nowe perfumy Iceberg White to kwiatowo – owocowe nuty owinięte zmysłowymi akordami piżma i białych drzew. Zapach jest kobiecy, a zarazem harmonijnie kontrastowy. Słodki, malinowy nektar z płatkami peoni i fiołka nadają całości doskonałe wykończenie.

 Zapach w sam raz na nadchodząca wiosnę!

Twarzą kampanii  została duńska supermodelka Gertrude Hegelund, którą fotografował sam geniusz- belgijski fotograf Willy Vanderperre. Gertrude w pięknej, naturalnej, lecz także bardzo wysublimowanej pozie, przypominającej współczesną syrenę, siedzi na lodowej bryle. Niezwykle intensywne spojrzenie oraz biała sceneria wyrażają siłę w kontrastowej harmonii ze zmysłowością i maksymalną ilością kobiecości.

Jestem niesamowicie zaskoczona trwałością zapachu. Najpierw poczułam piżmo, co także jest wielkim zdziwieniem, bo zazwyczaj jest to ostatnia, niestety, wyczuwalna nuta. Potem zapach rozwinął się kwiatami: moreli, róży, jaśminu.

Zdecydowanie nie są to perfumy dla nastolatek. Myślę jednak, że jest to zapach dość uniwersalny.

Nie uwielbiam, ale zdecydowanie lubię. Dla fanów piżma w nieskomplikowanej formie będzie wręcz idealny.

Czytany 1781 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.