środa, czerwiec 12, 2024
czwartek, 11 kwiecień 2024 11:45

Mediderma świętuje sukcesy roku 2023

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
zabiegi dermatologiczne zabiegi dermatologiczne fot: pixabay

W 2023 roku Mediderma, uznana marka w branży dermokosmetycznej i medycznej, podsumowała swoje działania i osiągnięcia, organizując kolejną edycję Mediderma Business Lab. To wydarzenie stało się platformą dla podsumowań roku, wymiany doświadczeń oraz wręczenia nagród za wyjątkowe osiągnięcia w specjalistycznych kategoriach zabiegów i produktów.

Historia i misja Mediderma

Mediderma, znana z innowacyjności w produkcji dermokosmetyków, zaczęła swoją działalność w 1993 roku w Hiszpanii. Założona przez zespół dermatologów pod przewodnictwem dr. Gabriela Serrano, firma od początku stawiała na słuchanie potrzeb pacjentów, co zaowocowało rozwinięciem szerokiej gamy produktów odpowiadających indywidualnym potrzebom użytkowników.

Edycje Akademii Mediderma

W 2023 roku odbyły się dwie edycje Akademii Mediderma, które zgromadziły profesjonalistów i specjalistów branży, chcących pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych technologii medycznych i dermokosmetycznych.

Ceremonia nagród i gala

Podczas tegorocznego wydarzenia Mediderma Business Lab, które odbyło się z udziałem właścicieli oraz pracowników gabinetów kosmetycznych, przyznano nagrody w pięciu kategoriach. Obejmowały one różne aspekty pielęgnacji i terapii skóry, od anti - aging po pielęgnację domową. Wydarzenie uświetnili znani instruktorzy tańca, Rafał Maserak i Robert Kochanek, oferując uczestnikom lekcje tańca latino.

Specjalizacje i innowacje Mediderma

Produkty Mediderma wyróżniają się przede wszystkim zaawansowanymi formułami, takimi jak retinole w linii RETISES czy kwas ferulowy w FERULAC PEEL. Firma jest również pionierem w zakresie zastosowania składników aktywnych w zabiegach mikronakłuwanie, co wzmocniło jej pozycję jako lidera innowacji w dermatologii.

Mediderma Business Lab 2023, nie tylko potwierdziło status firmy jako lidera innowacji w dermokosmetyce, ale także umocniło więzi między partnerami i klientami marki. Wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne produkty i zabiegi, Mediderma kontynuuje misję poprawy zdrowia i samopoczucia swoich użytkowników, pozostając wierna swoim wartościom i korzeniom.

Źródło: vogue.pl

 

Czytany 32 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 kwiecień 2024 11:53

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.