Polecane artykuły

 • 1
piątek, 22 lipiec 2016 09:19

Testujemy: Dermedic ANGIO Lekki krem ochronny maskujący rumień SPF 15

Dermedic - Lekki krem ochronny maskujący rumień SPF 15 Dermedic - Lekki krem ochronny maskujący rumień SPF 15

Na pewno nie jestem jedyną kobietą, która boryka się z problemem rumieni, które wyskakują na twarzy szczególnie w lecie, po zjedzeniu ostrych potraw lub w sytuacjach stresowych. Takich kobiet jest więcej. Niestety ja należę do grupy najgorszych przypadków, czyli tej, w której rumień tak szybko nie znika. W związku z powyższym, w całym swoim życiu przetestowałam wiele różnych kremów i innych preparatów kosmetycznych, które miały sobie poradzić z tym problemem. Nigdy nie byłam z nich w 100% zadowolona. Do czasu...

Do czasu, gdy za namową koleżanki, która cierpi na podobny problem, zdecydowałam się przetestować nowy krem od Dermedic, który maskuje rumień. Ne byłam zbyt pozytywnie nastawiona do tego testu, chociaż moja koleżanka bardzo zachwalała ten właśnie kosmetyk. Nie przekonywało mnie to, ponieważ u niej problem był o wiele mniej nasilony, a poza tym już tyle innych kosmetyków zawiodło, więc zadawałam sobie pytanie: "Dlaczego ten miałby być lepszy?". Na szczęście był.

 Lekki krem Angio od Dermedic na rumień to kosmetyk pielęgnacyjny, odżywczy, leczniczy i maskujący. Nie tylko kamufluje problem, ale również leczy, dzięki czemu do rumienia dochodzi rzadziej, a z dnia na dzień ewentualne wypryski są o wiele mniej widoczne. Poza tym skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia i jest dobrze chroniona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, co na pewno też wpływa na efekty leczenia. Nie wspominając o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej, która w przypadku tego typu skóry jest szczególnie istotna.

Krem ma delikatną, ale bogatą konsystencję. Bardzo szybko się wchłania, choć pozostawia na naskórku lekki ochronny film. Po kilku tygodniach stosowana nie tylko silnie ogranicza problem występowania rumienia, ale również widocznie napina skórę i dodaje jej pięknego, naturalnego blasku.

Czytany 1040 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Testujemy: Wybielacz do zębów Expert 38% marki Dr. Martin Schwarz Testujemy: Wybielacz do zębów Expert 38% marki Dr. Martin Schwarz

  Sezon letni zagościł już na dobre! Aby prezentować się doskonale nie tylko na plaży, oprócz doskonalej figury konieczny jest też biały uśmiech. Sprawdzamy działanie wybielacza do zębów marki Dr. Martin Schwarz. Czy rzeczywiście białe zęby mają tak magiczną moc?

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.