poniedziałek, 16 czerwiec 2014 18:52

Test: Body Olive- żel i oliwka z ryżu pod prysznic Lirene

Test: Body Olive- żel i oliwka z ryżu pod prysznic Lirene Test: Body Olive- żel i oliwka z ryżu pod prysznic Lirene

Kosmetyki 2 w 1 to, jak głoszą media, wielka bujda. My postanowiliśmy to sprawdzić i wypróbować Body Olive czyli żelu i oliwki z ryżu pod prysznic, które mają nawilżyć  umyć naszą skórę w jednym czasie. Jakie były efekty? Czytajcie dalej!  Żel i oliwka z ryżu pod prysznic to produkt, który jest doskonały dla wszystkich rodzajów skóry.

Produkt ten zapewnia codzienną pielęgnację i nawilżenie nawet najbardziej przesuszonej skórze. Żel i oliwka to nie tylko kosmetyk, który umyje naszą skórę, ale także nawilży ją w najgłębszych jej warstwach. Formuła opracowana przez ekspertów firmy Lirene, zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne, które poprawią kondycję skóry dzięki czemu będzie miękka i zdrowa nie tylko z pozoru. Aromat żelu i oliwki jest bardzo przyjemny, dzięki czemu otuli ciała powiewem ciepła.

 

Zawartość olejku z ryżu delikatnie odżywia i nawilża skórę, co w dużym stopniu zapobiega jej przesuszeniu. Żel nanosimy na dłoń lub gąbkę. Pamiętajmy by masować skórę kosmetykiem aż do uzyskania piany. Stosujemy 1-2 razy dziennie. Efekty widoczne już po tygodniu stosowania! 

Ja sama mogę tylko powiedzieć, że kosmetyk zagościł w mojej łazience dopiero tydzień temu, co jest ogromnym opóźnieniem i błędem. Produkt nie tylko nawilżył moją skórę i pozostawił uczucie miękkości i gładkości, ale także odprężył moje zmęczone ciało i duszę. Zapach jest niesamowity. Delikatny, choć na tyle intensywny, by aromat utrzymał się dobre kilka godzin w murach łazienki. Uczucie komfortu jest nie do opisania. Dodatkowym atutem jest wydajność, ponieważ stosując dwa razy dziennie od tygodnia żel i oliwkę z ryżu pod prysznic firmy Lirene, zużyłam dopiero 1/3 opakowania. Polecam szczerze każdemu! 

Czytany 2203 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.