Polecane artykuły

 • 1
sobota, 15 marzec 2014 19:09

Test: Serum Bioxsine - ampułki, które działają cuda!

Serum Bioxine Serum Bioxine

Moje włosy od początku mojego życia są cienkie, pozbawione blasku, wypadają. Kiedy zaczęłam je farbować, doszło jeszcze łamanie oraz wypadanie z podwójną siłą. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować serum Bioxsine, które zachwalali wszyscy dookoła. Miało sprawić, że moje włosy będą błyszczące, bardziej sprężyste, mocniejsze, będą szybciej rosły, a o wypadaniu zapomnę na długie lata. Teraz już rozumiem fenomen tego preparatu!

Serum mieści się w szklanych małych ampułkach do których dostajemy gumowe "nakrętki", by móc bezpiecznie odłamać górną część szklanej ampułeczki oraz aby później nałożyć drugą gumową "nakrętkę", którą nałożymy serum na skórę głowy. Obracając szklaną ampułkę do góry nogami z wcześniej nałożoną górną gumowa osłoną nie ma co się martwić, że serum będzie nie przerwanie kapać. Tak naprawdę trzeba troszkę nim potrząść aby zaczęło wypływać z ampułki. Wszystkie ampułki są dostarczane w estetycznym kartonowym pudełku, które chroni przed stłuczeniem w czasie podróży.

Dostajemy 24 ampułki, które stosujemy co drugi dzień. Stosując się do zaleceń, jedno opakowanie wystarcza na około dwa miesiące. Producent zaleca stosowanie na noc. Ja jednak tego nie robiłam ponieważ moje włosy nie lubią być myte wieczorem. Powód: na drugi dzień są oklapłe i nie świeże, więc ampułki stosowałam rano. Zapach serum jest ziołowy, jednak szybko wietrzeje więc nie ma co się obawiać. Działanie? Moje włosy przestały niemiłosiernie wypadać, gdzie popada, czyli nie ma ich na poduszce, gdy rano wstaje oraz na ubraniach. Czesząc włosy szczotką lub grzebieniem również pozostaje ich tam mniej niż wcześniej. Serum Bioxsine jest dobrym produktem i po pierwszym opakowaniu da się zobaczyć znaczącą różnię,  jeśli chodzi o nowe powstałe włosy oraz ich grubość i mniejsze wypadanie. Produkt ogółem godny polecenia.

 

 

Czytany 1717 razy

Artykuły powiązane

 • Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja? Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja?

  Tradycyjne szczoteczki do zębów, czyli inaczej szczoteczki manualne, mimo upływu lat nie tracą zainteresowania wśród ludzi. Choć z biegiem czasu na rynku pojawia się coraz to więcej modeli szczoteczek elektrycznych i innych to jednak szczoteczki tradycyjne takie, jak chociażby curaprox 5460 cieszą się nadal sporym zainteresowaniem.

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

Media