Polecane artykuły

 • 1

sobota, 15 marzec 2014 18:09

Test: Serum Bioxsine - ampułki, które działają cuda!

Serum Bioxine Serum Bioxine

Moje włosy od początku mojego życia są cienkie, pozbawione blasku, wypadają. Kiedy zaczęłam je farbować, doszło jeszcze łamanie oraz wypadanie z podwójną siłą. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować serum Bioxsine, które zachwalali wszyscy dookoła. Miało sprawić, że moje włosy będą błyszczące, bardziej sprężyste, mocniejsze, będą szybciej rosły, a o wypadaniu zapomnę na długie lata. Teraz już rozumiem fenomen tego preparatu!

Serum mieści się w szklanych małych ampułkach do których dostajemy gumowe "nakrętki", by móc bezpiecznie odłamać górną część szklanej ampułeczki oraz aby później nałożyć drugą gumową "nakrętkę", którą nałożymy serum na skórę głowy. Obracając szklaną ampułkę do góry nogami z wcześniej nałożoną górną gumowa osłoną nie ma co się martwić, że serum będzie nie przerwanie kapać. Tak naprawdę trzeba troszkę nim potrząść aby zaczęło wypływać z ampułki. Wszystkie ampułki są dostarczane w estetycznym kartonowym pudełku, które chroni przed stłuczeniem w czasie podróży.

Dostajemy 24 ampułki, które stosujemy co drugi dzień. Stosując się do zaleceń, jedno opakowanie wystarcza na około dwa miesiące. Producent zaleca stosowanie na noc. Ja jednak tego nie robiłam ponieważ moje włosy nie lubią być myte wieczorem. Powód: na drugi dzień są oklapłe i nie świeże, więc ampułki stosowałam rano. Zapach serum jest ziołowy, jednak szybko wietrzeje więc nie ma co się obawiać. Działanie? Moje włosy przestały niemiłosiernie wypadać, gdzie popada, czyli nie ma ich na poduszce, gdy rano wstaje oraz na ubraniach. Czesząc włosy szczotką lub grzebieniem również pozostaje ich tam mniej niż wcześniej. Serum Bioxsine jest dobrym produktem i po pierwszym opakowaniu da się zobaczyć znaczącą różnię,  jeśli chodzi o nowe powstałe włosy oraz ich grubość i mniejsze wypadanie. Produkt ogółem godny polecenia.

 

 

Czytany 1595 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media