Polecane artykuły

 • 1

sobota, 15 marzec 2014 19:09

Test: Serum Bioxsine - ampułki, które działają cuda!

Serum Bioxine Serum Bioxine

Moje włosy od początku mojego życia są cienkie, pozbawione blasku, wypadają. Kiedy zaczęłam je farbować, doszło jeszcze łamanie oraz wypadanie z podwójną siłą. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować serum Bioxsine, które zachwalali wszyscy dookoła. Miało sprawić, że moje włosy będą błyszczące, bardziej sprężyste, mocniejsze, będą szybciej rosły, a o wypadaniu zapomnę na długie lata. Teraz już rozumiem fenomen tego preparatu!

Serum mieści się w szklanych małych ampułkach do których dostajemy gumowe "nakrętki", by móc bezpiecznie odłamać górną część szklanej ampułeczki oraz aby później nałożyć drugą gumową "nakrętkę", którą nałożymy serum na skórę głowy. Obracając szklaną ampułkę do góry nogami z wcześniej nałożoną górną gumowa osłoną nie ma co się martwić, że serum będzie nie przerwanie kapać. Tak naprawdę trzeba troszkę nim potrząść aby zaczęło wypływać z ampułki. Wszystkie ampułki są dostarczane w estetycznym kartonowym pudełku, które chroni przed stłuczeniem w czasie podróży.

Dostajemy 24 ampułki, które stosujemy co drugi dzień. Stosując się do zaleceń, jedno opakowanie wystarcza na około dwa miesiące. Producent zaleca stosowanie na noc. Ja jednak tego nie robiłam ponieważ moje włosy nie lubią być myte wieczorem. Powód: na drugi dzień są oklapłe i nie świeże, więc ampułki stosowałam rano. Zapach serum jest ziołowy, jednak szybko wietrzeje więc nie ma co się obawiać. Działanie? Moje włosy przestały niemiłosiernie wypadać, gdzie popada, czyli nie ma ich na poduszce, gdy rano wstaje oraz na ubraniach. Czesząc włosy szczotką lub grzebieniem również pozostaje ich tam mniej niż wcześniej. Serum Bioxsine jest dobrym produktem i po pierwszym opakowaniu da się zobaczyć znaczącą różnię,  jeśli chodzi o nowe powstałe włosy oraz ich grubość i mniejsze wypadanie. Produkt ogółem godny polecenia.

 

 

Czytany 1673 razy

Artykuły powiązane

 • Sztywność mięśni karku, barków i bioder - jak zdiagnozować jej powód? Sztywność mięśni karku, barków i bioder - jak zdiagnozować jej powód?

  Jedną z przyczyn pojawienia się problemu ze sztywnością mięśni może być choroba tkanki łącznej o podłożu zapalnym. Polimialgia reumatyczna jest schorzeniem układowym na której obecność mogą wskazywać poranne bóle i sztywność mięśni, zapalenie stawów czy pojawienie się obrzęku stóp i rąk.

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje! Marzysz o zdrowych i błyszczących włosach? Postaw na pielęgnacje!

  Wygląd i kondycja włosów w pewnym stopniu zależą od genów, ale odpowiednia i systematyczna pielęgnacja może znacznie poprawić ich stan. Masz na to wpływ – aby mieć zdrowe i lśniące kosmyki, warto zadbać też o dietę, wybrać odpowiednie zabiegi stylizacyjne, kosmetyki oraz fryzjera. Na wygląd włosów wpływa bowiem wiele czynników. Podpowiadamy, jak o nie zadbać.

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

Media