Polecane artykuły

 • 1

sobota, 15 marzec 2014 18:09

Test: Serum Bioxsine - ampułki, które działają cuda!

Serum Bioxine Serum Bioxine

Moje włosy od początku mojego życia są cienkie, pozbawione blasku, wypadają. Kiedy zaczęłam je farbować, doszło jeszcze łamanie oraz wypadanie z podwójną siłą. Jakiś czas temu postanowiłam wypróbować serum Bioxsine, które zachwalali wszyscy dookoła. Miało sprawić, że moje włosy będą błyszczące, bardziej sprężyste, mocniejsze, będą szybciej rosły, a o wypadaniu zapomnę na długie lata. Teraz już rozumiem fenomen tego preparatu!

Serum mieści się w szklanych małych ampułkach do których dostajemy gumowe "nakrętki", by móc bezpiecznie odłamać górną część szklanej ampułeczki oraz aby później nałożyć drugą gumową "nakrętkę", którą nałożymy serum na skórę głowy. Obracając szklaną ampułkę do góry nogami z wcześniej nałożoną górną gumowa osłoną nie ma co się martwić, że serum będzie nie przerwanie kapać. Tak naprawdę trzeba troszkę nim potrząść aby zaczęło wypływać z ampułki. Wszystkie ampułki są dostarczane w estetycznym kartonowym pudełku, które chroni przed stłuczeniem w czasie podróży.

Dostajemy 24 ampułki, które stosujemy co drugi dzień. Stosując się do zaleceń, jedno opakowanie wystarcza na około dwa miesiące. Producent zaleca stosowanie na noc. Ja jednak tego nie robiłam ponieważ moje włosy nie lubią być myte wieczorem. Powód: na drugi dzień są oklapłe i nie świeże, więc ampułki stosowałam rano. Zapach serum jest ziołowy, jednak szybko wietrzeje więc nie ma co się obawiać. Działanie? Moje włosy przestały niemiłosiernie wypadać, gdzie popada, czyli nie ma ich na poduszce, gdy rano wstaje oraz na ubraniach. Czesząc włosy szczotką lub grzebieniem również pozostaje ich tam mniej niż wcześniej. Serum Bioxsine jest dobrym produktem i po pierwszym opakowaniu da się zobaczyć znaczącą różnię,  jeśli chodzi o nowe powstałe włosy oraz ich grubość i mniejsze wypadanie. Produkt ogółem godny polecenia.

 

 

Czytany 1565 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media