niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 10 marzec 2014 19:43

Zredukuj rozstępy z balsamem Pharmaceris

Pharmaceris - preparat zmniejszający istniejące rozstępy Tocoreduct Forte Pharmaceris - preparat zmniejszający istniejące rozstępy Tocoreduct Forte

Rozstępy. Brzydkie, powodujące wstyd a nie raz nawet strach przed pokazaniem ud, pośladków. Mogą przeszkadzać w pójściu na plażę w nowym bikini, a równie dobrze w intymnych chwilach z partnerem. Co zrobić? Wypróbować Preparat Zmniejszający Rozstępy Tocoreduct forte firmy Pharmaceris. 

 Preparat ten widocznie zmniejsza wielkość oraz głębokość istniejących rozstępów. Pośladki, uda, brzuch, biodra z rozstępami mogą być już tylko przykrym wspomnieniem. Krem jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, polecany do stosowania od 4 miesiąca ciąży, oraz w czasie karmienia piersią. Krem nie zakłóca badań ultrasonograficznych. 

Preparat skutecznie i delikatnie spłyca głębokość rozstępów na brzuchu, biodrach, pośladkach i udach już po 6 tygodniach stosowania. Redukuje barwę rozstępów, przez co stają się mniej widoczne. Krem działa natychmiast. Skóra jest ujędrniona i uelastyczniona. Preparat doskonale nawilża skórę. Zawiera składniki, które są doskonale dobrane pod względem redukcji rozstępów. Proteiny z dyni zwyczajnej regenerują włókna kolagenu oraz elastyny, co przywraca skórze elastyczność i idealnie napięcie. Masło Shea ma właściwości łagodzące i zmiękczające skórę. Ekstrakt owocowy oraz kwasy owocowe przyspieszają odnowę komórkową skóry.

Krem wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia plan. Ma przyjemny i delikatny zapach. Jest hipoalergiczny. Wykazuje wysoką tolerancję oraz skuteczność. Pewność oraz bezpieczeństwo zapewniają badania kliniczne i dermatologiczne przeprowadzone w stosunku do kremu. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów, co jest bardzo dobrą wiadomością dla kobiet uczulonych. Preparat polecają najlepsi ginekolodzy oraz położnicy. Balsam należy stosować dwa razy dziennie przez co najmniej 2 miesiące.

Po 6 tygodniach zauważyć można znaczną poprawę. Pojemność tubki wynosi 75ml, a cena kosmetyku w sklepie producenta to 41,50zł. Dostępny na www.pharmaceris.pl w zakładce "sklep online".